Povezane vesti

"Mrzela sam sebe kada se ne ispovraćam": Teodora Džehverović progovorila o ozbiljnom poremećaju s kojim se borila

"Mrzela sam sebe kada se ne ispovraćam": Teodora Džehverović progovorila o ozbiljnom poremećaju s kojim se borila

Mondo pre 4 dana
Pevačica je jednom prilikom otvorila dušu o nesigurnostima koje je imala u prošlosti. Pevačica Teodora Džehverović jedna je od najlepših žena na ovim prostorima, i poznata je po samopouzdanju kojim zrači. Međutim, nije oduvek bilo tako. Mnogi… »
"Desila mi se bulimija, pala sam psihički" Teodora Džehverović iskreno o poremećaju koji je imala: "Mrzela sam sebe kada se…

"Desila mi se bulimija, pala sam psihički" Teodora Džehverović iskreno o poremećaju koji je imala: "Mrzela sam sebe kada se…

Kurir pre 4 dana
Pevačica Teodora Džehverović bolovala je o bulimije, a jednom prilikom otvoreno je govorila o tome kroz šta je prolazila zbog poremećaja. Teodora je priznala da je bila veoma loše psihički.PhotoDescription - Desila se bulimija, jer sam bila klinka… »
"Desila mi se bulimija, pala sam psihički": Teodora Džehverović o poremećaju koji je imala: "Mrzela sam sebe kada se ne…

"Desila mi se bulimija, pala sam psihički": Teodora Džehverović o poremećaju koji je imala: "Mrzela sam sebe kada se ne…

Blic pre 4 dana
Pevačica Teodora Džehverović bolovala je o bulimije, a jednom prilikom otvoreno je govorila o tome kroz šta je prolazila zbig poremećaja. Teodora je priznala da je bila veoma loše psihički. - Desila se bulimija, jer sam bila klinka i nisam… »

Vesti dana »