Povezane vesti

Da li je Vučić ukrao šou: Svađa Plenkovića i Milanovića zbog srpskog predsednika

Da li je Vučić ukrao šou: Svađa Plenkovića i Milanovića zbog srpskog predsednika

NIN pre 47 minuta
Dolazak srpskog predsednika Aleksandra Vučića na samit jugoistočna Evropa-Ukrajina u Dubrovniku i nepozivanje hrvatskog predsednika Zorana Milanovića na taj događaj, izazvali su nove trzavice između prvog čoveka hrvatske države i premijera Andreja… »
Vučić glavna tema u hrvatskim medijima

Vučić glavna tema u hrvatskim medijima

Politika pre 2 sata
Prisustvo predsednika Srbije Aleksandra Vučića na samitu u Dubrovniku još uvek je tema u hrvatskim medijima. „Ja sam sa Vučićem razgovarao na ručku u Tivtu pre tri dana i kad sam čuo da je pozvan u Dubrovnik, ja sam se u sebi nasmejao i rekao 'to… »
Hrvati ne mogu bez Vučića VIDEO

Hrvati ne mogu bez Vučića VIDEO

B92 pre 3 sata
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović ponovo je komentariao predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Zoran Milanović - predsednik Hrvatske: "Ja sam sa Vučićem razgovarao na ručku u Tivtu pre tri dana i kad sam čuo da je pozvan u Dubrovnik, ja sam se u… »
Ponovo se prepiru Milanović i Plenković, ovaj put zbog Vučića

Ponovo se prepiru Milanović i Plenković, ovaj put zbog Vučića

Danas pre 18 sati
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je danas da oni koji govore da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Dubrovniku imao „svoj šou“ prate narativ srpskih tabloida. On je tako u Pafosu na Cipru odgovorio predsedniku Hrvatske Zoranu… »
Ponovo se prepiru Milanović i Plenković, ovaj put zbog Vučića

Ponovo se prepiru Milanović i Plenković, ovaj put zbog Vučića

Danas pre 18 sati
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je danas da oni koji govore da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Dubrovniku imao „svoj šou“ prate narativ srpskih tabloida. On je tako u Pafosu na Cipru odgovorio predsedniku Hrvatske Zoranu… »

Vesti dana »