Povezane vesti

Kako je internet stvorio nove strahove

Kako je internet stvorio nove strahove

BBC News pre 7 sati
Pojava interneta dovela je do novih psiholoških stanja, poput straha, misterije i uživanja u propuštanju sadašnjosti. „Stalno sam zabrinuta, jer imam osećaj da propuštam nešto važno, a u isto vreme mi se čini da svi znaju kako da provode vreme… »
Kako je internet stvorio nove strahove

Kako je internet stvorio nove strahove

Radio 021 pre 7 sati
Pojava interneta dovela je do novih psiholoških stanja, poput straha, misterije i uživanja u propuštanju sadašnjosti. „Stalno sam zabrinuta, jer imam osećaj da propuštam nešto važno, a u isto vreme mi se čini da svi znaju kako da provode vreme… »
Kako je internet stvorio nove strahove

Kako je internet stvorio nove strahove

Danas pre 7 sati
„Stalno sam zabrinuta, jer imam osećaj da propuštam nešto važno, a u isto vreme mi se čini da svi znaju kako da provode vreme osim mene“, kaže Milica Petrović, studentkinja ekonomije, Višečasovno prelistavanje fotografija na društvenim… »
Kako je internet stvorio nove strahove

Kako je internet stvorio nove strahove

NIN pre 7 sati
"Stalno sam zabrinuta, jer imam osećaj da propuštam nešto važno, a u isto vreme mi se čini da svi znaju kako da provode vreme osim mene", kaže Milica Petrović, studentkinja ekonomije, Višečasovno prelistavanje fotografija na društvenim mrežama… »
Kako je internet stvorio nove strahove

Kako je internet stvorio nove strahove

Južne vesti pre 7 sati
„Stalno sam zabrinuta, jer imam osećaj da propuštam nešto važno, a u isto vreme mi se čini da svi znaju kako da provode vreme osim mene", kaže Milica Petrović, studentkinja ekonomije, Višečasovno prelistavanje fotografija na društvenim… »

Vesti dana »