Povezane vesti

Ovo je mladić (25) koji se zakucao u drvo: Tragedija kod Bele Palanke, vozilo smrskano

Ovo je mladić (25) koji se zakucao u drvo: Tragedija kod Bele Palanke, vozilo smrskano

Mondo pre 1 sat
Otkriven je identitet mladića koji je stradao u nesreći kod Bele Palanke. U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak kod Bele Palanke stradao je mladić M.M. (25) kada se zakucao u drvo. Nesreća se dogodila u petak u ranim jutarnjim… »
Ovo je mladić koji je poginuo kod Bele Palanke! Zakucao se kolima u drvo, a sada se oglasila ona i otkrila gde je bio pre…

Ovo je mladić koji je poginuo kod Bele Palanke! Zakucao se kolima u drvo, a sada se oglasila ona i otkrila gde je bio pre…

Kurir pre 1 sat
Marijan Mucić (25) iz Bele Palanke poginuo je juče u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, kada se iz za sada nepoznatog razloga zakucao u drvo. Do nesreće, podsetimo, došlo je juče ujutru oko 6.30 sati kada je vozač sleteo s puta, zakucao se u drvo… »
"Brate moj, Neka te anđeli čuvaju! Ostavio si nas prerano..." Prijatelji se potresnim rečima opraštaju od poginulog…

"Brate moj, Neka te anđeli čuvaju! Ostavio si nas prerano..." Prijatelji se potresnim rečima opraštaju od poginulog…

Kurir pre 1 sat
Marijan Mucić (25) iz Bele Palanke poginuo je juče u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, kada se iz za sada nepoznatog razloga zakucao u drvo. Njegovi neutešni prijatelji opraštaju se od njega na društvenim mrežama uz potresne reči. - Neka te… »
"Teško ćemo mi bez tebe": Porodica i prijatelji opraštaju se od Marijana koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Bele…

"Teško ćemo mi bez tebe": Porodica i prijatelji opraštaju se od Marijana koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Bele…

Blic pre 4 sati
Marijan M. poginuo je u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče kod Bele Palanke kada je automobilom sleteo s puta i udario i zakucao se u drvo. Marijanova prijateljica objavila je crno-beli video snimak na kome se vidi on kako peva i… »
Ovo je Marjan koji se zakucao u drvo i umro na mestu: Detalji stravične nesreće kod Bele Palanke

Ovo je Marjan koji se zakucao u drvo i umro na mestu: Detalji stravične nesreće kod Bele Palanke

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Marijan Mucić (25) iz Bele Palanke poginuo je juče u stravičnoj saobraćajnoj nesreći, kada se iz za sada nepoznatog razloga zakucao u drvo. Do nesreće, podsetimo, došlo je juče ujutru oko 6.30 sati kada je vozač sleteo s puta… »

Vesti dana »