Povezane vesti

„Srbija nikada neće ispuniti glavno pitanje EU – priznanje Kosova“: Šta je Vulin rekao u intervjuu za Berliner cajtung?

„Srbija nikada neće ispuniti glavno pitanje EU – priznanje Kosova“: Šta je Vulin rekao u intervjuu za Berliner cajtung?

Danas pre 50 minuta
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da EU nikada nije ispunila svoje obećanje da sprovede Briselski sporazum i formira ZSO, zbog čega je, kako kaže, izgubio poverenje u Brisel i evropske institucije. Poručio je da Srbija nikada… »
Vulin za "Berliner cajtung": Lično sam evroskeptik, kao i najmanje 30 odsto Nemaca!

Vulin za "Berliner cajtung": Lično sam evroskeptik, kao i najmanje 30 odsto Nemaca!

Pravda pre 4 sati
Srbija je krenula evropskim putem. To je većinsko mišljenje srpske politike. Međutim, i u Nemačkoj se većinsko mišljenje političara često razlikuje od mišljenja građana. Lično sam evroskeptik, baš kao i najmanje 30 odsto Nemaca, kao i nekoliko… »
Vulin: Nisam bio toliki protivnik EU dok je nisam upoznao iznutra

Vulin: Nisam bio toliki protivnik EU dok je nisam upoznao iznutra

Sputnik pre 4 sati
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da Evropska unija ima problem sa vlastitim kredibilitetom i da, dok je nije upoznao iznutra, nije bio toliki evroskeptik kao što je danas. „Kad sam počeo da vodim tehničke pregovore sa EU i kad… »

Vesti dana »