Povezane vesti

Tea zapalila “Čair”: “Imala sam neverovatnu tremu, ali Niš me uvek podseti zašto volim svoj posao”

Tea zapalila “Čair”: “Imala sam neverovatnu tremu, ali Niš me uvek podseti zašto volim svoj posao”

Gradski portal 018 pre 3 sata
Sinoć je goreo Niš. Popularna pevačica Tea Tairović održala je koncert pred više od 6.000 ljudi u sportskoj dvorani “Čair”. Sve karte su rasprodate za samo nekoliko dana, a publika je uživala je u hitovima i energičnim nastupima pevačice… »
Srpska Šakira zapalila “Čair”: “Imala sam neverovatnu tremu, ali Niš me uvek podseti zašto volim svoj posao”…

Srpska Šakira zapalila “Čair”: “Imala sam neverovatnu tremu, ali Niš me uvek podseti zašto volim svoj posao”…

Glas juga pre 4 sati
Tea je koncert otvorila pesmom “Bakšiš”, jednim od svojih najvećih hitova, i time već na samom početku podigla atmosferu do usijanja. Pojavila se na bini u zlatnom kombinezonu od resa i šljokica, a njena dobro poznata koreografija iz spota… »
"Ceca ima nedostižne rezultate": Tea pomenula divu i otkrila da je u Nišu uradila ono što nikad ne radi

"Ceca ima nedostižne rezultate": Tea pomenula divu i otkrila da je u Nišu uradila ono što nikad ne radi

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Pevačica Tea Tairović sinoć, 11. oktobra imala je koncert u Nišu kome je prisustvovalo preko 6.500 ljudi. Niški Čair je bio krcat, a Tea je publici priredila pravi spektak. Ona je posle nastupa razgovarala sa novinarima, a najpre je… »
Tea Tairović imala posebnog gosta na koncertu: Kad saznate šta je u pitanju, biće vam puno srce

Tea Tairović imala posebnog gosta na koncertu: Kad saznate šta je u pitanju, biće vam puno srce

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Mlada muzička zvezda Tea Tairović sinoć, 11. oktobra nastupala je u Nišu pred više od 6.500 ljudi. Hala Čair bila je puna do poslednjeg mesta, a karte za ovaj spektakl rasprodate su 10 dana nakon što su puštene u prodaju. Tea se… »

Vesti dana »