Povezane vesti

Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske

Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske

Politika pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas na kritike dela hrvatske javnosti zbog prisustva na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Dubrovniku. "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali mi je važno da… »
"Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao": Aleksandar Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske

"Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao": Aleksandar Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske

Mondo pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom napada na svoj račun iz Hrvatske. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom kritika u Hrvatskoj na račun njegove izjave tokom nedavnog samita u Dubrovniku. "Premijer Hrvatske… »
Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske (VIDEO)

Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske (VIDEO)

RTV pre 2 sata
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas na kritike dela hrvatske javnosti zbog prisustva na samitu "Ukrajina - Jugoistočna Evropa" u Dubrovniku. "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali mi… »
"Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao..." Vučić odgovorio na napade i neistine iz Hrvatske: Živele evropske vrednosti…

"Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao..." Vučić odgovorio na napade i neistine iz Hrvatske: Živele evropske vrednosti…

Kurir pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je na svom Instagram nalogu snimak napada koji dolaze iz Hrvatske nakon njegovog boravka u Dubrovniku i odgovorio na sve uvrede. - Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali… »
Plenković oštro kritikovao Milanovića zbog izjave o Vučiću

Plenković oštro kritikovao Milanovića zbog izjave o Vučiću

Politika pre 2 sata
Zagreb – Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je juče da oni koji govore da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Dubrovniku imao „svoj šou” prate narativ srpskih tabloida. On je tako u Pafosu na Kipru odgovorio predsedniku Hrvatske… »
Vučić odbrusio hrvatskim političarima: Neka sam ja četnik, ali poštujte moje pravo na drugačije mišljenje - Živele…

Vučić odbrusio hrvatskim političarima: Neka sam ja četnik, ali poštujte moje pravo na drugačije mišljenje - Živele…

Blic pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas na kritike dela hrvatske javnosti zbog prisustva na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Dubrovniku. "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali mi je važno da… »
Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske i izjavu Plenkovića o "agresiji iz 1991."

Vučić odgovorio na kritike iz Hrvatske i izjavu Plenkovića o "agresiji iz 1991."

Euronews pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas na kritike dela hrvatske javnosti zbog prisustva na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Dubrovniku. "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali mi je važno da… »
Vučić o uvredama pojedinih hrvatskih političara: Živele evropske vrednosti

Vučić o uvredama pojedinih hrvatskih političara: Živele evropske vrednosti

RTS pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, odgovarajući na uvrede pojedinih hrvatskih političara, rekao da mu niko u porodici nije bio četnik, ali da mu je važno da oni poštuju pravo na drugačije mišljenje. Odgovarajući na uvrede hrvatskih… »
Hrvati dobili žestok odgovor, Vučić se oglasio: "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao..." VIDEO

Hrvati dobili žestok odgovor, Vučić se oglasio: "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao..." VIDEO

B92 pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je na svom Instagram nalogu snimak napada iz Hrvatske zbog toga što je boravio u Dubrovniku. "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali mi je važno da vi poštujete pravo… »
Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio: Vučićev odgovor na laži iz Hrvatske

Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio: Vučićev odgovor na laži iz Hrvatske

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Aleksandar Vučić oglasio se nakon napada koji dolaze iz Hrvatske posle njegovog boravka u Dubrovniku. Ovo je njegov odgovor na laži i uvrede: "Nek sam ja četnik, a da nisam ni znao i da mi to niko u porodici nije bio, ali mi je važno… »

Vesti dana »