Povezane vesti

Veliki požar na Vračaru! Gori stan u Bregalničkoj ulici, gust crni dim se proširio na sve strane, vatrogasci na terenu…

Veliki požar na Vračaru! Gori stan u Bregalničkoj ulici, gust crni dim se proširio na sve strane, vatrogasci na terenu…

Kurir pre 2 sata
Na Vračaru u Bregalničkoj ulici gori stan iz kog izvire gust crni dim, prenosi instagram moj_beo_grad_. Kako se vidi na snimku objavljenom na mrežama, stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Vatrogasci su po prijavi odmah izašli an teren. Još uvek nema… »
Strašan požar u centru Beograda! Gust oblak crnog dima širi se gradom (Video)

Strašan požar u centru Beograda! Gust oblak crnog dima širi se gradom (Video)

Mondo pre 4 sati
U centru Beograda izbio je požar na vrhu jedne zgrade. U centru Beograda, na Vračaru u Bregalničkoj ulici, izbio je požar na vrhu jedne zgrade. Kako se navodi na "Instagram" stranici "Moj_Beo_grad", gori stan u potkrovlju. Gust oblak crnog dima širi… »
Drama na Zvezdari: Izbio požar u potkrovlju stambene zgrade, vatrogasci i policija na terenu (video)

Drama na Zvezdari: Izbio požar u potkrovlju stambene zgrade, vatrogasci i policija na terenu (video)

Blic pre 4 sati
U Bregalničkoj ulici na Zvezdari izbio je požar u stanu u potkrovlju zgrade. Kako se vidi na snimku koji je objavljen na Instagram stranici moj_beo_grad, iz stana se širi gust dim. Na lice mesta stigli su vatrogasci i policija. Za sada nema informacija… »
Drama na Zvezdari: Izbio požar u potkrovlju stambene zgrade, vatrogasci i policija na terenu (video)

Drama na Zvezdari: Izbio požar u potkrovlju stambene zgrade, vatrogasci i policija na terenu (video)

Blic pre 4 sati
U Bregalničkoj ulici na Zvezdari izbio je požar u stanu u potkrovlju zgrade. Kako se vidi na snimku koji je objavljen na Instagram stranici moj_beo_grad, iz stana se širi gust dim. Na lice mesta stigli su vatrogasci i policija. Za sada nema informacija… »
Veliki požar na Vračaru: Crni dim proširio, vatrogasci na terenu VIDEO

Veliki požar na Vračaru: Crni dim proširio, vatrogasci na terenu VIDEO

B92 pre 4 sati
Na Vračaru u Bregalničkoj ulici gori stan iz kog izvire gust crni dim, prenosi instagram moj_beo_grad_. Kako se vidi na snimku objavljenom na mrežama, stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Vatrogasci su po prijavi odmah izašli an teren. Još uvek nema… »
Užas u Bregalničkoj ulici! Stan u plamenu, vatrogasci hitno reaguju! (VIDEO)

Užas u Bregalničkoj ulici! Stan u plamenu, vatrogasci hitno reaguju! (VIDEO)

Alo pre 4 sati
Požar u stanu na Vračaru u Bregalničkoj ulici. Na Vračaru u Bregalničkoj ulici trenutni gori stan. Kako se vidi na snimku koji je objavila instagram stranica, zapaljen je stan u potkrovlju. Gust dim se širi iz stana. A post shared by MOJ - BEOGRAD… »
Strašan snimak sa Vračara! Gori stan u Bregalničkoj ulici, gust dim se širi na sve strane

Strašan snimak sa Vračara! Gori stan u Bregalničkoj ulici, gust dim se širi na sve strane

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Na Vračaru u Bregalničkoj ulici trenuztni gori stan, prenosi instagram moj_beo_grad_. Kako se vidi iz priloženog snimka, zaalio se stan u potkrovlju. Gust dim se širi iz stana. Vatrogasci su na terenu. Još uvek nema informacija o… »

Vesti dana »