Povezane vesti
Srbin na Srbina u Stokholmu - ulog je ogroman
B92 12.10.2024
Srpski teniseri Hamad Međedović i Laslo Đere sastaće se u borbi za glavni žreb turnira u Stokholmu. Dva tenisera koja se nalaze u dosta lošoj formi sastaće se u finalu kvalifikacija za turnir iz serije 250 u Stokholmu. U svom prvom meču u Švedskoj, Đere… »
Srpski derbi u Stokholmu: Međedović protiv Đerea, ulog je ogroman
Večernje novosti 12.10.2024
Srpski teniseri Hamad Međedović i Laslo Đere sastaće se u borbi za glavni žreb turnira u Stokholmu. Foto: Profimedia Srpski teniser Laslo Đere plasirao se poslednje kolo kvalifikacija za plasman u glavni žreb ATP turnira u Stokholmu, pošto je danas u… »
Pobede Đerea i Međedovića za direktan duel u Stokholmu
Sport klub 12.10.2024
Srpski teniseri Laslo Đere i Hamad Međedović prošli su prvo kolo kvalifikacija za ATP 250 turnir u Stoklohlmu. Đere (ATP 113) je pobedio Bugarina Adrijana Andejeva 6:1, 3:6, 6:0, a Međedović (ATP 162) je savladao Francuza Artura Rejmona 7:6 (7:4), 7:5… »
Vesti dana »
(Video) Snalažljivi Čačani hit na mrežama! Ovako se snalaze dok grad danima nema vodu
Dnevnik pre 1 satjoš 59 povezanih
Kalas: EU neće biti neutralna između Rusije i Ukrajine,prekid vatre uslov za pregovore
Insajder pre 58 minutajoš 32 povezane
Vojvodina odgovorila crno-belima i sada Partizan želi da se finale nastavi
Danas pre 3 satajoš 57 povezanih
Ovako izgleda Novakov put na Rolan garosu! Nema alkaraza, nema ni Sinera! Da li je ovo najbolja šansa za 25. gren slem titulu?!
Kurir pre 29 minutajoš 60 povezanih
Aksios: Postignut nacrt sporazuma, čeka se Tramp; Iran: Gađana američka baza
RTS pre 28 minutajoš 26 povezanih



