Povezane vesti

Milica, Mile, Ivica i ja na visinskim pripremama: Vučić se oglasio iz Leskovca uoči utakmice sa Švajcarskom: "napred…

Milica, Mile, Ivica i ja na visinskim pripremama: Vučić se oglasio iz Leskovca uoči utakmice sa Švajcarskom: "napred…

Blic pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras će pratiti u Leskovcu utakmici između reprezentacija Srbije i Švajcarske u Ligi nacija. Aleksandar Vučić se tim povodom oglasio na Instagramu, duhovitom objavom uz fotografiju na kojoj su Ivica Dačić… »
"Mi će savladamo ovu spržu, još samo da gi naši momci unode Švajcarci" Vučić objavio fotografiju sa "visinskih priprema"…

"Mi će savladamo ovu spržu, još samo da gi naši momci unode Švajcarci" Vučić objavio fotografiju sa "visinskih priprema"…

Kurir pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju pred utakmicu Srbija – Švajcerska koja se večeras u okviru Lige nacije odigrava na stadionu "Dubočica" u Leskovcu. Na fotografiji sa predsednikom nalaze se i potpredsednik Vlade Republike… »
Vučić objavio fotografiju sa "visinskih priprema": Mi će savladamo ovu spržu i sve ostalo... FOTO

Vučić objavio fotografiju sa "visinskih priprema": Mi će savladamo ovu spržu i sve ostalo... FOTO

B92 pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novu fotografiju na Instagramu. "Milica, Mile , Ivica i ja na visinskim pripremama pred utakmicu sa Švajcarskom u Leskovcu. Mi će savladamo ovu spržu i sve ostalo, još samo da gi naši momci unode… »

Vesti dana »