Povezane vesti

Sferopulos: Ne znam da li će Nedović biti spreman za naredni meč

Sferopulos: Ne znam da li će Nedović biti spreman za naredni meč

Politika pre 1 dan
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da ne zna da li će Nemanja Nedović zbog povrede biti spreman za naredni meč. Košarkaši Crvene zvezde su večeras u Beogradu pobedili Igokeu 91:68 u meču četvrtog kola regionalne ABA lige… »
Sferopulos: Ne znam da li će Nedović biti spreman za naredni meč

Sferopulos: Ne znam da li će Nedović biti spreman za naredni meč

Sportski žurnal pre 3 sata
Košarkaši Crvene zvezde su večeras u Beogradu pobedili Igokeu 91:68 u meču četvrtog kola regionalne ABA lige. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da ne zna da li će Nemanja Nedović zbog povrede biti spreman za naredni meč… »
Sferopulos otkrio koji problem ima Nemanja Nedović: Zvezda strepi zbog njega pred paklenu nedelju u Evroligi

Sferopulos otkrio koji problem ima Nemanja Nedović: Zvezda strepi zbog njega pred paklenu nedelju u Evroligi

Mondo pre 3 sata
Janis Sferopulos govorio o stanju Zvezdinog beka koji nije bio u stanju da igra protiv Igokee. Crvena zvezda je pobedila Igokeu u važnom meču rezultatom 91: 68. Ovo je bio drugi trijumf crveno-belih u ABA ligi, a posle meča trener Janis Sferopulos se… »
"Odigrali smo dobru utakmicu, Čestitam igračima": Trener Zvezde posle meča sa Igokeom

"Odigrali smo dobru utakmicu, Čestitam igračima": Trener Zvezde posle meča sa Igokeom

Večernje novosti pre 4 sati
Košarkaši Crvene zvezde su u Beogradu pobedili Igokeu 91:68 u meču četvrtog kola regionalne ABA lige. Nedović je zbog povrede propustio večerašnji duel. FOTO: M. Vukadinović Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da ne zna da… »
Sferopulos zabrinuo navijače Zvezde pred meč sa Fenerom: "Ne znam da li će Nedović biti spreman"

Sferopulos zabrinuo navijače Zvezde pred meč sa Fenerom: "Ne znam da li će Nedović biti spreman"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su danas vrlo ubedljivo ekipu Igokee (91:68) u okviru 4. kola regionalne ABA lige u Beogradskoj areni. Trener crveno-belih, Janis Sferopulos bio je zadovoljan zalaganjem svog tima na današnjem meču… »

Vesti dana »