Povezane vesti

Vučić: Hvala našim momcima, Leskovac je naša tvrđava, Srbija ponos

Vučić: Hvala našim momcima, Leskovac je naša tvrđava, Srbija ponos

Politika pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je večeras fudbalskoj reprezentaciji na pobedi nad selekcijom Švajcarske u Ligi nacija. "Hvala našim momcima. Leskovac je naša tvrđava, Srbija ponos!", napisao je na Instagramu Vučić, koji je… »
Pavlović: Ponosan sam, opet smo pokazali da smo ekipa! Eraković: Prelepa atmosfera, hvala svakom navijaču

Pavlović: Ponosan sam, opet smo pokazali da smo ekipa! Eraković: Prelepa atmosfera, hvala svakom navijaču

Sportski žurnal pre 1 dan
Fudbaleri Srbije pobedili su večeras u Leskovcu selekciju Švajcarske 2:0 u meču trećeg kola grupe A4 Lige nacija. Fudbalski reprezentativac Srbije Strahinja Pavlović izjavio je večeras da je ponosan na saigrače posle pobede protiv Švajcarske u… »
Portugalija u Varšavi savladala Poljsku

Portugalija u Varšavi savladala Poljsku

Sportski žurnal pre 1 dan
Portugalija je prva sa devet bodova, Hrvatska druga sa šest, Poljska treća sa tri, a Škotska četvrta bez bodova. Fudbaleri Portugalije pobedili su večeras na gostujućem terenu u Varšavi Poljsku 3:1, u meču trećeg kola grupe 1 Divizije A Lige… »
Rajković: "Probao sam kao Emilijano Martines" VIDEO

Rajković: "Probao sam kao Emilijano Martines" VIDEO

B92 pre 1 dan
Golman Srbije Predrag Rajković jedan je od junaka pobede nad Švajcarskom rezultatom 2:0. On je sačuvao svoju mrežu, odbranivši penal Brilu Embolou u 72. minutu, ali ističe da ovo nije njegova najbolja utakmica u reprezentativnom dresu. "Nije ovo… »
Veliki uspeh: Andrija Maksimović najmlađi debitant u reprezentaciji Srbije na zvaničnim mečevima!

Veliki uspeh: Andrija Maksimović najmlađi debitant u reprezentaciji Srbije na zvaničnim mečevima!

Hot sport pre 4 sati
Naš Mesi! Talentovani Andrija Maksimović je ušao u igru na meču Lige nacija između Srbije i Švajcarske i uspeo da postane najmlađi debitant u istoriji reprezentacije naše države na takmičarskim mečevima. Sa samo 17 godina i 129 dana Maksimović… »
Pavlović ponosan: "Svi momci odigrali na visokom nivou" VIDEO

Pavlović ponosan: "Svi momci odigrali na visokom nivou" VIDEO

B92 pre 3 sata
Defanzivac Srbije Strahinja Pavlović bio je ponosan posle pobede nad Švajcarskom. Srbija je u Leskovcu pobedili 2:0 u trećem meču Lige nacija. "Hvala puno, ponosan sam. Opet smo izgledali kao čvrsta ekipa. Uspeli smo da ne primimo gol, iako su imali… »
Fantastična Srbija pobedila Švajcarsku!

Fantastična Srbija pobedila Švajcarsku!

Vesti online pre 4 sati
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Leskovcu selekciju Švajcarske rezultatom 2:0 (1:0) u meču trećeg kola grupe A4 Lige nacija. Pogotke za Srbiju postigli su Niko Elvedi (autogol) u 45+1. i Aleksandar Mitrović u 61. minutu. Golman… »
Stojković, Kolarov, Duško i Zoran Tošić uz Orlove

Stojković, Kolarov, Duško i Zoran Tošić uz Orlove

Sportski žurnal pre 4 sati
Bivši reprezentativci u Leskovcu. Nekadašnji fudbalski reprezentativci Aleksandar Kolarov, Zoran Tošić, Vladimir Stojković i Duško Tošić prisustvuju večerašnjoj utakmici Srbije protiv Švajcarske u Ligi nacija, prenosi Tanjug. Utakmica trećeg… »
Andrija Maksimović postao najmlađi debitant u istoriji reprezentacije Srbije: "Neverovatan mesec za mene!"

Andrija Maksimović postao najmlađi debitant u istoriji reprezentacije Srbije: "Neverovatan mesec za mene!"

Sportske.net pre 4 sati
Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Švajcarsku u Leskovcu sa 2:0, u meču trećeg kola grupe 4 Lige nacija. Briljirali su srpski reprezentativci večeras, od golmana Predraga Rajkovića, koji je odbranio penal, pa sve do kapitena Aleksandra… »
Džaka opet provocira: Odgurnuo golmana Srbije i izazvao zvižduke sa tribina (video)

Džaka opet provocira: Odgurnuo golmana Srbije i izazvao zvižduke sa tribina (video)

Večernje novosti pre 4 sati
Fudbalska reprezentacija Srbije dočekala je selekciju Švajcarske, u okviru trećeg kola A divizije Lige nacija. Foto: Profimedia Publika u Leskovcu zaista je imala priliku da uživa u dobrom izdanju Orlova, koji su do prednosti došli u 46. minutu posle… »
Bivši reprezentativci uz Srbiju u Leskovcu FOTO

Bivši reprezentativci uz Srbiju u Leskovcu FOTO

B92 pre 5 sati
Fudbaleri Srbije večeras u Leskovcu imaju podršku bivših reprezentativaca. 2Srbija u Ligi nacija dočekuje Švajcarsku na stadionu "Dubočica", a među gledaocima su i nakadašnji fudbaleri Duško Tošić, Zoran Tošić, Aleksandar Kolarov i Vladimir… »
Uz Orlove i Kolarov, Stojke, Bambi i Duško Tošić

Uz Orlove i Kolarov, Stojke, Bambi i Duško Tošić

Sport klub pre 5 sati
Posle dužeg vremena, reprezentativci Srbije imali su podršku i nekadašnjih članova državnog tima. Na poziv srpske kuće fudbala u Leskovac, na meč Srbija – Švajcarska, stigla su četvorica bivših reprezentativaca zavidnih fudbalskih karijera… »
FSS pokrenuo novu praksu - Bivši reprezentativci uz ''orlove''!

FSS pokrenuo novu praksu - Bivši reprezentativci uz ''orlove''!

Sportske.net pre 5 sati
Reprezentacija Srbije dočekala je večeras u Leskovcu selekciju Švajcarske u okviru trećeg kola Lige nacija. Naši ''orlovi'' u ovom meču imaju veliku podršku sa tribina koje su odlično popunjene na stadionu ''Dubočica'', a osim navijača tu su i… »

Vesti dana »