Povezane vesti

Oglasila se Ana Ćurčić nakon vesti da se pomirila sa zvezdanom! Jednom rečenicom šokirala javnost, priznala šta oseća!

Oglasila se Ana Ćurčić nakon vesti da se pomirila sa zvezdanom! Jednom rečenicom šokirala javnost, priznala šta oseća!

Kurir pre 2 sata
Bivši rijaliti učesnici i dugogodišnji partneri Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić su se pomirili, tvrde domaći mediji. Na društvenim mrežama pojavila se njihova zajednička fotografija koja ide u prilog ovoj informaciji, međutim, Zvezdan i Ana se… »
Pomirili se Ana i Zvezdan? Prešla mu preko nasilja i zlostavljanja, a mnogima jedno promaklo na zajedničkoj fotki

Pomirili se Ana i Zvezdan? Prešla mu preko nasilja i zlostavljanja, a mnogima jedno promaklo na zajedničkoj fotki

Mondo pre 4 sati
Nacija je i dalje u šoku zbog pomirenja bivših "elitara"... Vest da su Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić zakopali "ratne sekire" iznenadila je domaću javnost, naročito ako se uzme u obzir da je bivša zadrugarka do skoro javno iznosila "prljav veš" iz… »
Zvezdan i Ana ćute nakon pomirenja: Osvanula slika, a oni ni reč: Evo šta rade nakon šok potez

Zvezdan i Ana ćute nakon pomirenja: Osvanula slika, a oni ni reč: Evo šta rade nakon šok potez

Blic pre 4 sati
U domaćim medijima osvanula je vest da su se Zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić pomirili. Naime, na mrežama pojavila se njihova zajednička slika u obliku selfija. Sami Zvezdan i Ana nisu se oglasili ovim povodom, a vest je u tome šokantnija, s obzirom… »
Pomirili se zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić: Osvanula zajednička slika, oglasio se i Moka Slavnić: "Ja sam uvek za ljubav"

Pomirili se zvezdan Slavnić i Ana Ćurčić: Osvanula zajednička slika, oglasio se i Moka Slavnić: "Ja sam uvek za ljubav"

Blic pre 14 sati
Selfi Zvezdana Slavnića i Ane Ćurčić, koji je objavljen tokom današnjeg dana, sve je iznedio. Iako ništa nije slutilo da može doći do pomirenja između Zvezdana i Ane nakon finala rijalitija "Zadruga", izgleda da se to dogodilo. Zvezdanov otac… »

Vesti dana »