Povezane vesti

Dačić Putinu ispričao vic o mačoru: "Dolazimo kod njega, a on opkoljen savetnicima" - Urnebesna anegdota, reakcija ruskog…

Dačić Putinu ispričao vic o mačoru: "Dolazimo kod njega, a on opkoljen savetnicima" - Urnebesna anegdota, reakcija ruskog…

Kurir pre 23 minuta
Tema današnje emisije " Puls Srbije vikendom" sa Krunom Unom Mitrović su politički gafovi u Srbiji - od onih urnebesnih, do onih koji su prešli u ozbiljne rasprave. Gosti emisije bili su Ivica Dačić, ministar policije, Bogoljub Karić, biznismen i… »
"Idu vuk i dana za Ameriku, a mene zove sloba" Bogoljub Karić otkrio detalje urnebesnog razgovora sa Miloševićem: "Piješ…

"Idu vuk i dana za Ameriku, a mene zove sloba" Bogoljub Karić otkrio detalje urnebesnog razgovora sa Miloševićem: "Piješ…

Kurir pre 3 sata
Tema današnje emisije "Puls Srbije vikendom" sa Krunom Unom Mitrović su politički gafovi u Srbiji - od onih urnebesnih, do onih koji su prešli u ozbiljne rasprave. Gosti emisije bili su Ivica Dačić, ministar policije, Bogoljub Karić, biznismen i… »
Šok uživo u Pulsu Srbije vikendom na Kurir televiziji! Rekao Bogoljubu ličite mi na Trampa, a onda je Karić počeo da skida…

Šok uživo u Pulsu Srbije vikendom na Kurir televiziji! Rekao Bogoljubu ličite mi na Trampa, a onda je Karić počeo da skida…

Kurir pre 4 sati
BEOGRAD - "Jeste li vi tu kravatu uzeli od Trampa ili on od vas... Ličite mi na Trampa...", prokomentarisao je usred emisije uživo na Kurir televiziji Milan Stevanović Piksel, medijski stručnjak, jarko crvenu kravatu biznismena Bogoljuba Karića na… »
"Ja sam sa 5 padeža kralj, ukinuću ova 2, ne znam koja su!" Bogoljub Karić: Nije srpski narod samo Beograd, gde god da odeš…

"Ja sam sa 5 padeža kralj, ukinuću ova 2, ne znam koja su!" Bogoljub Karić: Nije srpski narod samo Beograd, gde god da odeš…

Kurir pre 5 sati
U emisiji "Puls Srbije vikendom" sa Krunom Unom Mitrović, koju pratite uživo na Kurir televiziji, danas se bavimo političkim gafovima u Srbiji - od trenutaka koji su izazvali smeh, pa sve do onih koji su prerasli u ozbiljne društvene rasprave. U… »
Pojedinim političkim gafovima u Srbiji svi su se smejali! Kako su “žrtve” nekih od njih postale heroji? – gledajte u…

Pojedinim političkim gafovima u Srbiji svi su se smejali! Kako su “žrtve” nekih od njih postale heroji? – gledajte u…

Kurir pre 9 sati
U današnjoj trosatnoj emisiji „Puls Srbije vikend“, kroz najaktuelnije teme, uz analitički pristup, sa gostima u studiju i dopisnicima sa terena, vodi vas Kruna Una Mitrović. Prošlog vikenda ova emisija privukla je veliku pažnju i izazvala… »
Pojedinim političkim gafovima u Srbiji svi su se smejali! Kako su “žrtve” nekih od njih postale heroji?

Pojedinim političkim gafovima u Srbiji svi su se smejali! Kako su “žrtve” nekih od njih postale heroji?

Mondo pre 8 sati
Gledajte “Puls Srbije vikend” i Krunu Unu Mitrović danas u 12h i osetite kako Srbija “pulsira” ovog vikenda. U današnjoj trosatnoj emisiji „Puls Srbije vikend“, kroz najaktuelnije teme, uz analitički pristup, sa gostima u studiju i… »

Vesti dana »