Povezane vesti

Oglasila se pevačica koju je muž brutalno pretukao Nakon stravičnog nasilja, uputila apel i otkrila detalje: Molim vas…

Oglasila se pevačica koju je muž brutalno pretukao Nakon stravičnog nasilja, uputila apel i otkrila detalje: Molim vas…

Kurir pre 2 sata
Pevačica iz Bosne i Hercegovine Aldina Bajić pretrpela je strašno nasilje od svog supruga Adisa Cigura, a sada se oglasila. Prema pisanju tamošnjih medija, Aldina je u jako teškom stanju, a zbog povreda koje je zadobila bila je dva sata bez svesti… »
Bosanska pevačica se prvi put javno oglasila nakon što je suprug pretukao: Moli da se snimak ukloni!

Bosanska pevačica se prvi put javno oglasila nakon što je suprug pretukao: Moli da se snimak ukloni!

Svet plus pre 3 sata
Nedavno je Bosnu i Hercegovinu potresla užasna vest o fizičkom nasilju kojem je bila izložena pevačica Aldina Bajić od strane svog supruga, muzičara Adisa Cigure. Na društvenim mrežama se pojavio šokantan video snimak na kojem se vidi kako Adis u… »
Oglasila se bosanska pevačica koju je brutalno pretukao suprug: Otkrila koji mu je bio motiv i kako se oseća

Oglasila se bosanska pevačica koju je brutalno pretukao suprug: Otkrila koji mu je bio motiv i kako se oseća

B92 pre 3 sata
Pevačica iz Bosne i Hercegovine Aldina Bajić brutalno je pretučena od strane svog supruga Adisa Cigura, a sada se oglasila. Ona je na Fejsbuku progovorila o svemu što ju je zadesilo, istakla da je razlog njegovog napada bila ljubomora, te uputila… »
Oglasila se pretučena pevačica: Nakon što se pojavio snimak na kojem je muž krvnički tuče imala je samo jednu molbu…

Oglasila se pretučena pevačica: Nakon što se pojavio snimak na kojem je muž krvnički tuče imala je samo jednu molbu…

Blic pre 4 sati
Pevačica Aldina Bajić oglasila se nakon što se u javnosti pojavio snimak kako je suprug Adis Cigura fizički zlostavlja. Aldina se sada oglasila putem svojih društvenih mreža i istakla da je razlog njegovog napada bila ljubomora. - Dragi moji, nisam… »
Oglasila se teško pretučena pevačica: "Ja sam tog čoveka volela više od svega, nisam ga prevarila, bio je ljubomoran"

Oglasila se teško pretučena pevačica: "Ja sam tog čoveka volela više od svega, nisam ga prevarila, bio je ljubomoran"

Mondo pre 4 sati
Pevačica se obratila javnosti zamolivši ljude da ne šire lažne informacije o njenom stanju. Vest da je pevačica iz Bosne i Hercegovine Aldina Bajić, pretrpela stravično nasilje od strane svog supruga Adisa Cigura, potresla je region, naročito… »
Oglasila se pretučena pevačica Aldina Bajić: U mom srcu više nema mesta za bilo kakvog muškarca

Oglasila se pretučena pevačica Aldina Bajić: U mom srcu više nema mesta za bilo kakvog muškarca

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak na kojem se vidi da je pevačicu Aldinu Bajić brutalno pretukao suprug Adis Cigura, takođe muzičar, ona se oglasila na društvenim mrežama. - Dragi moji, nisam u stanju da pričam… »

Vesti dana »