Povezane vesti

"Želeo intimne odnose s Bjankinom majkom dok ona gleda" Otkriveni šok detalji tužbe protiv Kanjea Vesta i jezivi su

"Želeo intimne odnose s Bjankinom majkom dok ona gleda" Otkriveni šok detalji tužbe protiv Kanjea Vesta i jezivi su

Kurir pre 1 sat
Bivša lična asistentkinja Kanjea Vesta, Loren Piskiota, koja ga je optužila da ju je otpustio nakon što ju je seksualno uznemiravao, izmenila je svoju tužbu kako bi dodala nekoliko novih tvrdnji, uključujući to da je bila na studijskoj sesiji u… »
„Kanje Vest me je drogirao i silovao u studiju Paf Dedija“: Šok tvrdnje bivše asistentkinje slavnog repera

„Kanje Vest me je drogirao i silovao u studiju Paf Dedija“: Šok tvrdnje bivše asistentkinje slavnog repera

Nova pre 3 sata
: Bivša asistentkinja Kanjea Vesta, Loren Piskiota, ranije je tužila repera za seksualno uznemiravanje i nezakonit otkaz, a sada je izmenila svoju tužbu i dodala da ju je drogirao i silovao. U tužbi koju su dobili na uvid, Piskiota tvrdi da je bila… »
"Kanje Vest me je drogirao i silovao u studiju Paf Dedija" Šok tvrdnje bivše asistentkinje slavnog repera, vrtlog optužbi…

"Kanje Vest me je drogirao i silovao u studiju Paf Dedija" Šok tvrdnje bivše asistentkinje slavnog repera, vrtlog optužbi…

Kurir pre 6 sati
Bivša asistentkinja Kanjea Vesta, Loren Piskiota, ranije je tužila repera za seksualno uznemiravanje i nezakonit otkaz, a sada je izmenila svoju tužbu i dodala da ju je drogirao i silovao, piše Rolling Stone. U tužbi koju su dobili na uvid, Piskiota… »

Vesti dana »