Povezane vesti

Svetlana Bojković odgovorila na staro pitanje: Da li glumci žive za aplauz? Svetozar Cvetković iskren: Mi zapravo živimo za…

Svetlana Bojković odgovorila na staro pitanje: Da li glumci žive za aplauz? Svetozar Cvetković iskren: Mi zapravo živimo za…

Kurir pre 2 sata
U današnjem izdanju emisije "Pusti Brigu" koju na Kurir televiziji vode Ljiljana Stanišić i Dejan Šutanovac, gosti su bili čuvena glumica Svetlana Ceca Bojković, glumac Svetozar Cvetković, kao i mladi glumac koji osvaja svet, Milan Marić. Na… »
"Misle da sam arogantan i nepristupačan" Svetozar Cvetković otkrio kada je prvi put video Cecu Bojković na sceni: To je…

"Misle da sam arogantan i nepristupačan" Svetozar Cvetković otkrio kada je prvi put video Cecu Bojković na sceni: To je…

Kurir pre 4 sati
U današnjem izdanju emisije "Pusti Brigu" koju na Kurir televiziji vode Ljiljana Stanišić i Dejan Šutanovac, gosti su bili čuvena glumica Svetlana Ceca Bojković, glumac Svetozar Cvetković, kao i mladi glumac koji osvaja svet, Milan Marić… »
Ceca, cvele i Milan o izazovima glumačkog poziva u “Pusti brigu”

Ceca, cvele i Milan o izazovima glumačkog poziva u “Pusti brigu”

Kurir pre 5 sati
Ove nedelje u studio vašeg omiljenog nedeljnog popodneva "Pusti brigu", kao i do sada stižu ekskluzivni gosti. Dovoljno je reći da su gosti Ljiljane Stanišić i Dejana Šutanovca, Svetlana Ceca Bojković, Svetozar Cvetković i Milan Marić. Uz pratnju… »
Ceca, Cvele i Milan o izazovima glumačkog poziva u “Pusti brigu”

Ceca, Cvele i Milan o izazovima glumačkog poziva u “Pusti brigu”

Mondo pre 7 sati
Svetlana Ceca Bojković, Svetozar Cvetković Cvele i Milan Marić, gosti su emisije “Pusti brigu” na Kurir televiziji. Ove nedelje u studio vašeg omiljenog nedeljnog popodneva "Pusti brigu", kao i do sada stižu ekskluzivni gosti. Dovoljno je reći… »

Vesti dana »