Povezane vesti
"Ima krvarenje i teške prelome": Oglasili se iz bolnice u Novom Pazaru: Dečak u kritičnom stanju nakon pada (foto/video)
Blic 13.10.2024
Osamnaestomesečni dečak koji je danas pao sa trećeg sprata stambene zgrade u Novom Pazaru nalazi se u kritičnom stanju, i na putu je u Univerzitetsku dečju kliniku u Beogradu, potvrđeno je iz Opšte bolnice Novi Pazar. Prema informacijama sa odeljenja… »
Bolnica Novi Pazar: Dečak u kritičnom stanju nakon pada, hitan transport za Beograd
Telegraf 13.10.2024
Preporučujemo. Osamnaestomesečni dečak koji je danas oko 16 časova pao sa trećeg sprata stambene zgrade u Novom Pazaru nalazi se u kritičnom stanju, i na putu je u Univerzitetsku dečju kliniku u Beogradu, saznaje Tanjug iz Opšte bolnice Novi Pazar. Prema… »
Prvi snimak nakon pada deteta sa 3.: Sprata Lekari se bebi bore za život, očevici u centru Novog Pazara van sebe (video)
Blic 13.10.2024
Tragedija je danas pogodila Novi Pazar kada je dete staro godinu dana, palo sa četvrtog sprata zgrade Oaza, koja se nalazi u ulici Stevana Nemanje, ispod zgrade Hari trejd. Incident se desio u 16:20 sati, a prema prvim informacijama, dečak je u kritičnom… »
"Mislila sam da je bačena kesa sa terase": Prvi snimak iz Novog Pazara gde je dete (2) palo sa 3. sprata zgrade
Mondo 13.10.2024
Očevici nesreće u Novom Pazaru opisali su strašne scene. U Novom Pazaru danas se dogodio incident u Ulici Stevana Nemanje oko 16 časova kada je dete (2) palo sa 3. sprata zgrade. Dete je palo na tendu što mu je spasilo život i na licu mesta je davalo… »
Vesti dana »
Teniser srpskog porekla sparingovao sa Novakom! Pogledajte kako je izgledao Đokovićev trening pred meč trećeg kola na Australijan openu! foto
Kurir pre 2 satajoš 10 povezanih
Tramp tvrdi da je Putin prihvatio poziv u Odbor za mir, ruski predsednik kaže da će tek doneti odluku
Newsmax Balkans pre 6 satijoš 3 povezane
Klingbajl: Oprez nakon Trampovih odluka da ne uvodi carine zbog Grenlanda
Politika pre 4 satijoš 4 povezane





