Povezane vesti

"Jao, šta ste uradili, vaša deca ne vide" Otac Saše i Dejana Matića otkrio bolne detalje: "Taj doktor mi je rekao 'oni su…

"Jao, šta ste uradili, vaša deca ne vide" Otac Saše i Dejana Matića otkrio bolne detalje: "Taj doktor mi je rekao 'oni su…

Kurir pre 29 minuta
Otac Saše i Dejana Matića, Zoran, govorio je o svojim sinovima, prvi put za medije. Zorana su mediji pronašli u rodnoj kući u Drvaru. - Prelepo, oni su imali ovde puno drugara... Mi, recimo kada je raspast i kada dolazimo tu, pa po dvadesetoro dece ih… »
Otac Saše i Dejana Matića prvi put pričao o tome kako su njegovi sinovi izgubili vid

Otac Saše i Dejana Matića prvi put pričao o tome kako su njegovi sinovi izgubili vid

Story pre 3 sata
Zoran Matić, otac pevača Saše i Dejana Matića, prvi put je javno govorio o svojim sinovima. Saša i Dejan su blizanci, a nakon rođenja su izgubili vid, kako Zoran objašnjava, zbog tuđe greške. Šta se zapravo dogodoilo, koliko im je bilo teško i… »
"Predozirani su kiseonikom, oni su otrovani": Otac Saše i Dejana Matića prvi put otkriva šta je doktor rekao malo posle…

"Predozirani su kiseonikom, oni su otrovani": Otac Saše i Dejana Matića prvi put otkriva šta je doktor rekao malo posle…

Blic pre 4 sati
Saša i Dejan Matić su među najuspešnijim pevačima na našoj javnoj sceni. Njihov talenat prepoznali su njihovi roditelji još u ranom detinjstvu, ali iako su danas na vrhu estrade, put kojim su išli nije bio lak i to od samog njihovog rođenja. O… »
Ovo je kuća Saše i Dejana matića u rodnom Drvaru: Najbezbrižniji period života proveli su tu gde i dan-danas vole da se…

Ovo je kuća Saše i Dejana matića u rodnom Drvaru: Najbezbrižniji period života proveli su tu gde i dan-danas vole da se…

Blic pre 4 sati
Saša i Dejan Matić najbezbrižniji deo detinjstva proveli su u Drvaru, a ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje samo na Blic televiziiji nedeljom u 18 sati na kanalu 117, pronašla je njihovu kuću u koju i danas vole da dođu. Popularni… »
"Nisu videli, ali su znali da se kreću, prebistri": Komšije i sugrađani Sašu i Dejana Matića znaju još kada su bili deca…

"Nisu videli, ali su znali da se kreću, prebistri": Komšije i sugrađani Sašu i Dejana Matića znaju još kada su bili deca…

Blic pre 3 sata
Preko dvadeset godina uživamo u njihovom glasu i pesmama koje dodiruju svaki deo duše. Oni su dokaz da treba biti zahvalan u životu i na onim lepim, ali i na teškim trenucima. Upravo iz tog razloga ekipa emisije "Metar moga sela" obišla je rodni grad… »
"Bio sam strog da bih ih sačuvao": Prvi put za medije otac Saše i Dejana Matića otkriva detalje iz života pevača: "Bio bih…

"Bio sam strog da bih ih sačuvao": Prvi put za medije otac Saše i Dejana Matića otkriva detalje iz života pevača: "Bio bih…

Blic pre 4 sati
Drvar je rodno mesto Saše i Dejana Matića koji je posetila ekipa emisije "Metar moga sela" kako bi saznali gde su dva najpopularnija brata sa estrade odrasla i provela detinjstvo o kom su često pričali. Prvi put za medije, upravo u Drvaru, priča otac… »

Vesti dana »