Povezane vesti
Mijailović o „ratu“ saopštenjima: Nova uprava Zvezde sigurno će doneti mir i normalizovati odnose
Sportski žurnal 13.10.2024
Ono što je bilo između, sada bivšeg predsednika Crvene zvezde i mene, nastavak je istog ponašanja koje je postojalo kada su Duško Vujošević ili Predrag Danilović bili u Partizanu. To je metod rada onog koji je nekada bio s druge strane, a sada nije tu… »
Mijailović: Odlazak Čovića doneće mir Partizanu sa Zvezdom
Sport klub 13.10.2024
Predsednik Partizana Ostoja Mijailović veruje da će odlaskom Nebojše Čovića iz Crvene zvezde zavladali mir između beogradskih večitih rivala. Doskorašnji čelnik kluba sa Malog Kalemegdana preselio se u predsedničku fotelju u Sazonovoj 83, domu… »
Ostoja smatra da je odlazak Čovića put ka normalizaciji odnosa: Nova uprava može da donese mir!
Hot sport 13.10.2024
Evo šta je rekao prvi čovek Partizana! Ostoja Mijailović, prvi čovek KK Partizan, govorio je o brojnim stvarima za crnogorske medije, između ostalog o normačizaciji odnosa sa Crvenom zvezdom. “Mi čuvamo odnose sa klubovima, ono što je bilo sa bivšim… »
Mijailović: "Nova uprava Zvezde doneće mir i normalan odnos"
B92 13.10.2024
Prvi čovek KK Partizan Ostoja Mijailović govorio je o promenama u srpskoj košarci, ali i o rivalstvima sa klubovima u ABA ligi. Partizan je u subotu pobedio Studentski centar 80:60 u 4. kolu ABA lige, a Mijailović je nakon meča u Podgorici dao intervju… »
Vesti dana »
Rekordne vrednosti zlata i srebra sa strahovima od trgovinskog rata SAD i EU
Slobodna Evropa pre 25 minutajoš 34 povezane
Bogojavljenje - običaji i verovanja koji se poštuju i danas
Glas Zaječara pre 4 minutajoš 25 povezanih
Patrole i radari: Šta se danas dešava u saobraćaju u Sremskoj Mitrovici i okolini
Ozon pre 19 minutajoš 22 povezane
Australijan open, drugi dan: Đere ispustio brejk i pobedu, legenda savladala Srbina VIDEO
Nova pre 29 minutajoš 68 povezanih





