Povezane vesti

Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Politika pre 1 dan
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Gardijan. Govoreći za Foks njuz o tome da li očekuje haos od onih koji ga podržavaju, zbog… »
Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

B92 pre 4 sati
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Gardijan. Govoreći za Foks njuz o tome da li očekuje haos od onih koji ga podržavaju, zbog… »
Tramp ne očekuje da će njegove pristalice praviti nerede na dan izbora

Tramp ne očekuje da će njegove pristalice praviti nerede na dan izbora

N1 Info pre 3 sata
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Gardijan. Govoreći za Foks njuz o tome da li očekuje haos od onih koji ga podržavaju, zbog… »
Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Insajder pre 4 sati
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Gardijan. Govoreći za Foks njuz o tome da li očekuje haos od onih koji ga podržavaju, zbog… »
Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

RTV pre 4 sati
VAŠINGTON - Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Gardijan. Govoreći za Foks njuz o tome da li očekuje haos od onih koji ga… »
Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Euronews pre 4 sati
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Guradian. Govoreći za Fox news o tome da li očekuje haos od onih koji ga podržavaju, zbog… »
Donald Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Donald Tramp: Ne očekujem da će moje pristalice praviti nerede na dan izbora

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne očekuje nerede od strane svojih pristalica na dan izbora, koji su zakazani za 5. novembar, prenosi Gardijan. Govoreći za Foks njuz o tome da li očekuje haos od onih koji ga… »

Vesti dana »