Povezane vesti

Karleuša o fizičkom nasilju u braku sa Tošićem: "Bila sam primorana da zovem policiju"

Karleuša o fizičkom nasilju u braku sa Tošićem: "Bila sam primorana da zovem policiju"

B92 pre 2 sata
Jelena Karleuša posle razvoda od Duška Tošića progovorila je o njihovim sukobima te situacijama kada je morala da reaguje i policija. Kako je ispričala u jednoj emisiji, između njih je u više navrata dolazilo do fizičkog sukoba. "Zvala sam ja 92… »
Jk prvi put progovorila o nasilju u braku sa Tošićem: "To je bilo onda kad neko ne može više verbalno da te 'ukroti'"

Jk prvi put progovorila o nasilju u braku sa Tošićem: "To je bilo onda kad neko ne može više verbalno da te 'ukroti'"

Mondo pre 4 sati
Jelena je prvi put progovorila o svemu što je proživljavala u braku. Popularna pevačica Jelena Karleuša nedavno se i zvanično razvela od bivšeg fudbalera Duška Tošića, a nedavno je u jednoj emisiji prvi put otvorila dušu o svemu što se… »
Jeziva karleušina ispovest o fizičkom nasilju tokom braka sa tošićem: Bila sam primorana da zovem 92, došlo je do krajnjih…

Jeziva karleušina ispovest o fizičkom nasilju tokom braka sa tošićem: Bila sam primorana da zovem 92, došlo je do krajnjih…

Kurir pre 4 sati
Jelena Karleuša nedavno se razvela od Duška Tošića, a sada je za medije progovorila i o fizičkom nasilju koje je trpela u braku od strane bivšeg supruga, zbog čega je nekoliko puta morala da zatraži i pomoć policije. - Zvala sam ja 92! Nekoliko… »

Vesti dana »