Povezane vesti

Svako bi poželeo starost kakvu ima Lepa Lukić! Pevačica ne znam koliko sve para ima, kaplje joj sa više strana, evo istine…

Svako bi poželeo starost kakvu ima Lepa Lukić! Pevačica ne znam koliko sve para ima, kaplje joj sa više strana, evo istine…

Kurir pre 2 sata
Legenda narodne muzike Lepa Lukić svakog meseca prima čak tri penzije, koje u zbiru iznose oko 326.000 dinara. Naime, Lukićeva je 2011. dobila i nacionalno priznanje za doprinos kulturi, što na mesečnom nivou iznosi 73.000 dinara. Pokaži svoj… »
“Mogu da trošim jednu penziju nedeljno, ne moram da pevam!” Lepa Lukić iskreno o primanjima

“Mogu da trošim jednu penziju nedeljno, ne moram da pevam!” Lepa Lukić iskreno o primanjima

Vesti online pre 8 sati
Pevačica Lepa Lukić (84) otkrila je da prima tri penzije. Kako je ispričala, prva penzija dolazi od njenog dugog radnog staža, druga je nacionalna, dok je treća kanadska, koju je nasledila od pokojnog supruga. Lepa je podelila tačnu cifru koju… »
Otkriveno kolike su penzije Lepe Lukić: Prvo dobija 107.000, pa 73.000 rsd, a onda joj leže "masna" suma u evrima

Otkriveno kolike su penzije Lepe Lukić: Prvo dobija 107.000, pa 73.000 rsd, a onda joj leže "masna" suma u evrima

Mondo pre 15 sati
Pevačica može da se pohvali da dobija iznos koji mnogi mogu samo da sanjaju. Proslavljena pevačica Lepa Lukić (84) jedna je od retkih koja može da se pohvali sa čak tri penzije, a jednom prilikom je otkrila i koliko tačno dobija mesečno. Kako je… »
"Mogu da trošim jednu penziju nedeljno, ne moram da se ustežem" Ostaćete u šoku kad čujete koliko para Lepoj Lukić (84)…

"Mogu da trošim jednu penziju nedeljno, ne moram da se ustežem" Ostaćete u šoku kad čujete koliko para Lepoj Lukić (84)…

Kurir pre 15 sati
Pevačica Lepa Lukić (84) ima tri penzije, a jednom prilikom otkrila je tačnu cifru koju prima mesečno. Kako je Lepa tada navela, prvu penziju zaradila je godinama staža, druga je nacionalna, a treće kanadska od pokojnog supruga. - Ja nemam veze s… »
"Mogu da trošim jednu penziju nedeljno, ne moram da se ustežem" Ostaćete u šoku kad čujete koliko para poznatoj pevačici…

"Mogu da trošim jednu penziju nedeljno, ne moram da se ustežem" Ostaćete u šoku kad čujete koliko para poznatoj pevačici…

Blic pre 16 sati
Pevačica Lepa Lukić (84) ima tri penzije, a jednom prilikom otkrila je tačnu cifru koju prima mesečno. Kako je Lepa tada navela, prvu penziju zaradila je godinama staža, druga je nacionalna, a treće kanadska od pokojnog supruga. - Ja nemam veze s… »

Vesti dana »