Povezane vesti

Dečak (12) utopio se u bari u Južnoj Moravi

Dečak (12) utopio se u bari u Južnoj Moravi

N1 Info pre 43 minuta
Dvanaestogodišnji dečak utopio se u nedelju oko 15.30 u jednoj od bara Južne Morave u ataru sela Malošište kod Doljevca. Kako je za RTS rečeno u niškoj policiji, dečaka su iz vode izvukli pripadnici vatrogasno-spasilačke jedinice. Obavljen je… »
Utopio se dečak u bari nadomak Malošišta

Utopio se dečak u bari nadomak Malošišta

Danas pre 1 sat
Dečak se utopio juče oko 15.30 časova u jednoj od bara Južne Morave kod Malošišta, potvredili su u Policijskoj upravi u Nišu za agenciju Beta. „Za sada nisu poznate okolnosti pod kojima je došlo do utapanja dečaka. O nesreći je obavešteno… »
Dečak iz Malošišta utopio se naočigled sestre i druga

Dečak iz Malošišta utopio se naočigled sestre i druga

Niške vesti pre 1 sat
Njegova sestra kazala je da su do Bara otišli na predlog druga njenog brata, da nisu nikada ranije tamo bili, niti su znali koliko je to opasno. „Čim smo došli do vode taj dečko nas je terao da se kupamo. Ja sam odbila ni moj brat nije hteo ali ga… »
Kurir na mestu tragedije, njegova sestrica videla sve: Ovo je dečak koji se utopio u Malošištu, skočio je "bombu" i samo…

Kurir na mestu tragedije, njegova sestrica videla sve: Ovo je dečak koji se utopio u Malošištu, skočio je "bombu" i samo…

Kurir pre 37 minuta
Dečak Stefan Z.(12), učenik sedmog razreda utopio se u Malošištu juče popodne na mestu bare pored ove varoši. Policija je potvrdila da se dečak utopio oko 15.30 sati i da su telo izvukli spasioci iz Niša. - Mi smo krenuli do obližnje šljunkare… »
Ovo je dečak koji je tragično nastradao u Nišu: Skakao u bare kod Južne Morave, nije isplivao

Ovo je dečak koji je tragično nastradao u Nišu: Skakao u bare kod Južne Morave, nije isplivao

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Dvanaestogodišnji dečak utopio se juče u ataru niškog sela Malošišnte u Barama Južne Morave. Dečak je tmao otišao prvi put, a njegova sestra, koja je takođe bila na istom mestu, rekla je da nikada tamo ne bi otišli da su znali… »
„Naseo je na izazivanje dečka koji ga je ubedio da se kupa“: Neutešna sestra dečaka (12) koji se utopio kod Niša, brat…

„Naseo je na izazivanje dečka koji ga je ubedio da se kupa“: Neutešna sestra dečaka (12) koji se utopio kod Niša, brat…

Nova pre 1 sat
: "Nikad tamo ne bismo otišli da nas nije pozvao Stefanov drug. Otišli smo da se prošetamo a kući sam se vratila bez brata. Naseo je na izazivanje tog dečka koji ga je ubedio da se tu kupa", kaže S.Z, sestra dvanaestogodišnjeg S.Z. koji se juče… »
Ovo je dečak (12) koji se utopio u Južnoj Moravi: Majka za "Blic" tvrdi da mu je drug rekao da skoči: "Tad je moj sin pao u…

Ovo je dečak (12) koji se utopio u Južnoj Moravi: Majka za "Blic" tvrdi da mu je drug rekao da skoči: "Tad je moj sin pao u…

Blic pre 1 sat
"Drugar mu je rekao: "Hajde skoči ako nisi pi***!" i to ga je iznerviralo. Moj sin Stefan je onda pao u vodu", reči su Vesne Z. majke Stefana Z. (12) koji se juče utopio u Južnoj Moravi u ataru sela Maločište. Kako je "Blic" pisao, policija u Nišu… »
Dvanaestogodišnjak se utopio u Južnoj Moravi kod Doljevca

Dvanaestogodišnjak se utopio u Južnoj Moravi kod Doljevca

RTS pre 1 sat
Dvanaestogodišnji dečak utopio se juče oko 15.30 u jednoj od bara Južne Morave u ataru sela Malošište kod Doljevca. Kako saznaje RTS u niškoj policiji, dečaka su iz vode izvukli pripadnici vatrogasno-spasilačke jedinice. Obavljen je uviđaj i… »
Tragedija u Nišu: Udavio se dečak (12) u Južnoj Moravi

Tragedija u Nišu: Udavio se dečak (12) u Južnoj Moravi

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. "Nikad tamo ne bismo otišli da nas nije pozvao Stefanov drug. Otišli smo da se prošetamo a kući sam se vratila bez brata. Naseo je na izazivanje tog dečka koji ga je ubedio da se tu kupa", kaže S.Z. sestra dvanaestogodišnjeg S.Z… »
Dvanestogodišnji dečak se utopio u bari kod Malošišta

Dvanestogodišnji dečak se utopio u bari kod Malošišta

Radio 021 pre 3 sata
Dvanaestogodišnji dečak utopio se juče oko 15.30 časova u jednoj od bara Južne Morave kod Malošišta. To su u Policijskoj upravi u Nišu potvrdili za agenciju Beta. "Za sada nisu poznate okolnosti pod kojima je došlo do utapanja dečaka. O nesreći… »
Detalji tragedije u malošištu kod niša: Dečak (12) utopio se u bari, šta se tačno dogodilo zasad nije poznato

Detalji tragedije u malošištu kod niša: Dečak (12) utopio se u bari, šta se tačno dogodilo zasad nije poznato

Kurir pre 2 sata
NIŠ - Dvanaestogodišnji dečak utopio se juče oko 15.30 časova u jednoj od bara Južne Morave kod Malošišta, potvredili su u Policijskoj upravi u Nišu za agenciju Beta. "Za sada nisu poznate okolnosti pod kojima je došlo do utapanja dečaka. O… »
Policija ispituje kako se dečak (12) utopio kod niša: Vatrogasci izvukli telo, hitna mogla da konstatuje samo smrt

Policija ispituje kako se dečak (12) utopio kod niša: Vatrogasci izvukli telo, hitna mogla da konstatuje samo smrt

Blic pre 3 sata
Niška policija i Više javno tužilaštvo u Nišu utvrđuju sve okolnosti pod kojima je došlo do tragedije u ataru sela Malošište gde se juče u Južnoj Moravi utopio dečak star 12 godina, saznaje "Blic". Niškoj policiji prijavljeno je juče u 15.30… »
Utopio se trinaestogišnji dečak

Utopio se trinaestogišnji dečak

Rešetka pre 4 sati
Trinaestogodišnji dečak utopio se juče popodne u takozvanim barama kod Južne Morave u blizini sela Malošišta. Telo dečaka izvukle su iz vode spasilačke ekipe, ali nažalost nije mu bilo spasa, prenose lokalni mediji. Za sada nisu poznate okolnosti… »
Udavio se dečak (13): Tragedija kod Doljevca: Nije mu bilo spasa, preminuo na licu mesta

Udavio se dečak (13): Tragedija kod Doljevca: Nije mu bilo spasa, preminuo na licu mesta

Blic pre 14 sati
Trinaestogodišnji dečak utopio se danas popodne u takozvanim barama kod Južne Morave u blizini sela Malošišta. Telo dečaka izvukle su iz vode spasilačke ekipe, ali nažalost nije mu bilo spasa, lekari Hitne pomoći mogli samo da konstatuju njegovu… »

Vesti dana »