Povezane vesti

Goca Tržan otvoreno: Raša zaslužuje da mu perem noge kada dođe kući!

Goca Tržan otvoreno: Raša zaslužuje da mu perem noge kada dođe kući!

Svet plus pre 2 sata
Goca Tržan, popularna pevačica, s ponosom deli svoju sreću u braku sa bubnjarom Radomirom Rašom Novakovićem. Njihova romantična priča počela je nakon Gocinog razvoda od rijaliti učesnika Ivana Marinkovića, a od tada su izgradili stabilan i… »
Raša zaslužuje da mu operem noge… Goca Tržan otkrila šta je sve pretrpeo zbog nje, u brak sam dovela i bivšeg muža

Raša zaslužuje da mu operem noge… Goca Tržan otkrila šta je sve pretrpeo zbog nje, u brak sam dovela i bivšeg muža

Svet & Skandal pre 1 sat
Odnos u braku Goce i Raše savršen je Pevačica Goca Tržan godinama uživa u skladnom braku sa bubnjarom Radomirom Rašom Novakovićem, sa kojim je započela vezu nakon razvoda od rijaliti učesnika Ivana Marinkovića. Odnos u braku Goce i Raše po prvi… »
"Raša zaslužuje da mu perem noge" Goca Tržan otkrila šta je sve pretrpeo zbog nje: U brak sam dovela i bivšeg muža i…

"Raša zaslužuje da mu perem noge" Goca Tržan otkrila šta je sve pretrpeo zbog nje: U brak sam dovela i bivšeg muža i…

Kurir pre 4 sati
Pevačica Goca Tržan godinama uživa u skladnom braku sa bubnjarom Radomirom Rašom Novakovićem, sa kojim je započela vezu nakon razvoda od rijaliti učesnika Ivana Marinkovića. Naime, Goca Tržan često govori bez zadrški o mnogobrojnim temama, a… »
"Raša zaslužuje da mu perem noge": Goca Tržan otkrila šta je sve pretrpeo zbog nje: "u brak sam dovela i bivšeg muža i…

"Raša zaslužuje da mu perem noge": Goca Tržan otkrila šta je sve pretrpeo zbog nje: "u brak sam dovela i bivšeg muža i…

Blic pre 4 sati
Pevačica Goca Tržan godinama uživa u skladnom braku sa bubnjarom Radomirom Rašom Novakovićem, sa kojim je započela vezu nakon razvoda od rijaliti učesnika Ivana Marinkovića. Naime, Goca Tržan često govori bez zadrški o mnogobrojnim temama, a… »

Vesti dana »