Povezane vesti

Ministar unutrašnjih poslova o razgovoru sa turskim predsednikom: Erdogan mi je rekao da sam smršao, odmah sam pozvao ženu

Ministar unutrašnjih poslova o razgovoru sa turskim predsednikom: Erdogan mi je rekao da sam smršao, odmah sam pozvao ženu

Kurir pre 2 sata
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da mu je predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan prilikom nedavne posete Srbiji prvo rekao i primetio da je smršao. „Ja sam odmah svoju ženu pozvao i rekao ‘šta mi ti pričaš da… »
Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj Turske bude umanjen

Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj Turske bude umanjen

Euronews pre 1 sat
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je, komentarišući nedavnu posetu predsednika Turske Redžepa Tajipa Erdogana Srbiji, da je dobar odnos predsednika Aleksandra Vučića sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom… »
Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj Turske bude umanjen

Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj Turske bude umanjen

Politika pre 2 sata
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas, komentarisao nedavnu posetu predsednika Turske Redžepa Tajipa Erdogana Srbiji. „Dobar odnos predsednika Aleksandra Vučića sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom… »
Dačić: Predsednik Vučić doprineo da negativan uticaj Turske na ovim prostorima bude minimiziran

Dačić: Predsednik Vučić doprineo da negativan uticaj Turske na ovim prostorima bude minimiziran

N1 Info pre 4 sati
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je da je odnos predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom poslednjih nekoliko godina značajno doprineo tome da negativan uticaj Turske na ovim prostorima… »
Dačić: Predsednik Vučić doprineo da negativan uticaj Turske na ovim prostorima bude minimiziran

Dačić: Predsednik Vučić doprineo da negativan uticaj Turske na ovim prostorima bude minimiziran

Novi magazin pre 4 sati
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je danas da je odnos predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom poslednjih nekoliko godina značajno doprineo tome da negativan uticaj Turske na ovim… »
Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj TUR bude umanjen

Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj TUR bude umanjen

Telegraf pre 3 sata
Dačić: Dobar odnos Vučića sa Erdoganom doprineo da negativan uticaj TUR bude umanjen. Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas, komentarišući nedavnu posetu predsednika Turske Redžepa Tajipa Erdogana… »
Dačić: Erdogan mi je rekao da sam smršao

Dačić: Erdogan mi je rekao da sam smršao

Radio 021 pre 5 sati
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da mu je predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan prilikom nedavne posete Srbiji prvo rekao da je smršao. "Ja sam odmah svoju ženu pozvao i rekao 'šta mi ti pričaš da sam se ugojio'", rekao… »
Dačić: Predsednik Vučić doprineo da negativan uticaj Turske na ovim prostorima bude minimiziran

Dačić: Predsednik Vučić doprineo da negativan uticaj Turske na ovim prostorima bude minimiziran

Danas pre 4 sati
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je danas da je odnos predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom poslednjih nekoliko godina značajno doprineo tome da negativan uticaj Turske na ovim… »
Dačić: Erdogan mi je rekao da sam smršao, odmah sam pozvao ženu…

Dačić: Erdogan mi je rekao da sam smršao, odmah sam pozvao ženu…

Nova pre 4 sati
: Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da mu je predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan prilikom nedavne posete Srbiji prvo rekao i primetio da je smršao. „Ja sam odmah svoju ženu pozvao i rekao ‘šta mi ti pričaš da… »
Ivica Dačić: Erdogan primetio da sam smršao, ja sam odmah svoju ženu pozvao

Ivica Dačić: Erdogan primetio da sam smršao, ja sam odmah svoju ženu pozvao

Danas pre 5 sati
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da mu je predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan prilikom nedavne posete Srbiji prvo rekao i primetio da je smršao. „Ja sam odmah svoju ženu pozvao i rekao ‘šta mi ti pričaš da… »
Dačić: Erdogan mi rekao da sam smršao

Dačić: Erdogan mi rekao da sam smršao

Nedeljnik pre 5 sati
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da mu je predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan prilikom nedavne posete Srbiji prvo rekao i primetio da je smršao. „Ja sam odmah svoju ženu pozvao i rekao ‘šta mi ti pričaš da… »

Vesti dana »