Povezane vesti

"Aj izađi, stiže porudžbina" Beograđanka besna na bahatog dostavljača: Hteo da je zavrne za kusur, a onda zanemela zbog…

"Aj izađi, stiže porudžbina" Beograđanka besna na bahatog dostavljača: Hteo da je zavrne za kusur, a onda zanemela zbog…

Kurir pre 2 dana
Beograđanka se na društvenim mrežama požalila na dostavljača koji navodno nije želeo da joj vrati kusur. Na Instagram stranici serbialive_beograd pojavila se njena objava u kojoj je detaljno opisala ponašanje dostavljača. - Imam neprijatno… »
Beograđanki presela dostava: Izašla je u bade-mantilu, kad je videla šta čovek radi nervi su joj zatitrali

Beograđanki presela dostava: Izašla je u bade-mantilu, kad je videla šta čovek radi nervi su joj zatitrali

Telegraf pre 2 dana
Preporučujemo. Jedna Beograđanka ostavila je na društvenim mrežama "recenziju" koja kudi dostavljača koji joj je doneo porudžbinu. Sve je krenulo loše još od samog starta... "Aplikacija za dostavu - grozno iskustvo sa dostavljačem, dostavljač me… »
"Naplatio mi je 300 dinara više": Beograđanka poručila hranu, pa pobesnela zbog bahatog dostavljača

"Naplatio mi je 300 dinara više": Beograđanka poručila hranu, pa pobesnela zbog bahatog dostavljača

Mondo pre 2 dana
Jedna Beograđanka podelila je na društvenoj mreži neprijatno iskustvo koje je imala sa dostavljačem hrane. Beograđanka se na društvenim mrežama požalila na dostavljača koji navodno nije želeo da joj vrati kusur. Na Instagram stranici… »

Vesti dana »