Povezane vesti

U prostituciju sam zagazila sa 16 godina Pevačica šokriala priznanjem, otkrila detalje mračne prošlosti!

U prostituciju sam zagazila sa 16 godina Pevačica šokriala priznanjem, otkrila detalje mračne prošlosti!

Alo pre 16 minuta
Bivša rijaliti učesnica je javno govorila o svojoj prošlosti i priznala koji period života pamti kao najteži. Mina Vrbaški svojevremeno je priznala da se bavila prostitucijom. Kako je bivša rijaliti učesnica tada istakla, period kada se upustila u… »
Naša starleta sa 16 godina završila u paklu prostitucije: Ne kajem se, obezbedila sam porodicu

Naša starleta sa 16 godina završila u paklu prostitucije: Ne kajem se, obezbedila sam porodicu

Nova pre 17 minuta
: Mina Vrbaški vrlo mlada je zakoračila u svet rijalitija, gde je otvoreno govorila o svojoj mračnoj prošlosti. Mina je javnosti postala poznata kada je objavila poruke i slike koje joj je slao folker Šako Polumenta, a onda je ušla u jedan rijaliti… »
"Sa 16 godina sam zagazila u prostituciju": Jezivo svedočenje voditeljke Pinka, pomenula je i svoju majku

"Sa 16 godina sam zagazila u prostituciju": Jezivo svedočenje voditeljke Pinka, pomenula je i svoju majku

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Mina Vrbaški u rijalitiju "Zadruga" svojevremeno je priznala da je bila u kandžama prostitucije. Mina je kasnije, jednom prilikom ispričala detalje iz svoje prošlosti. - Na neki način se kajem, na neki ne, jer sam obezbedila sebi i… »

Vesti dana »