Povezane vesti

Simonović u Zabeli na izdržavanju kazne za paljenje kuće novinara Jovanovića

Simonović u Zabeli na izdržavanju kazne za paljenje kuće novinara Jovanovića

N1 Info pre 18 minuta
Novinar portala Žig info Milan Jovanović je posle saznanja da je bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović na izdržavanju zatvorske kazne u "Zabeli", izjavio da je došlo vreme da pravosuđe konačno počne da radi svoj posao i štiti… »
Bivši gradonačelnik Grocke otišao u zatvor zbog napada na novinara Milana Jovanovića

Bivši gradonačelnik Grocke otišao u zatvor zbog napada na novinara Milana Jovanovića

Danas pre 42 minuta
Novinar portala Žig info Milan Jovanović je posle saznanja da je bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović na izdržavanju zatvorske kazne u „Zabeli“, izjavio da je došlo vreme da pravosuđe konačno počne da radi svoj posao i štiti… »
Bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović počeo izdržavanje zatvorske kazne zbog paljenja kuće novinaru…

Bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović počeo izdržavanje zatvorske kazne zbog paljenja kuće novinaru…

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - Bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović počeo je da izdržava zatvorsku kaznu od četiri godine, na koju je osuđen jer je podstrekivao druge okrivljene da zapale imovinu novinara portala "Žig info" Milana Jovanovića. On je… »
Simonović u Zabeli: Bivši SNS predsednik opštine otišao u zatvor

Simonović u Zabeli: Bivši SNS predsednik opštine otišao u zatvor

Radio 021 pre 2 sata
Bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović izdržava zatvorsku kaznu na koju je pravnosnažno osuđen u aprilu ove godine zbog podstrekivanja drugih da zapale kuću novinaru Milanu Jovanoviću. Ova informacija potvrđena je portalu Nova.rs… »
Bivši predsednik opštine Grocka sam došao u Zabelu: Osuđen na godinu dana zatvora zbog paljenja kuće novinara

Bivši predsednik opštine Grocka sam došao u Zabelu: Osuđen na godinu dana zatvora zbog paljenja kuće novinara

Blic pre 4 sati
Dragoljub Simonović, bivši predsednik opštine Grocka, prošle nedelje, počeo je da izdržava zatvorsku kaznu na koju je pravosnažno osuđen u aprilu ove godine zbog podstrekivanja drugih da zapale kuću novinara portala "Žig info" Milana… »
Bivši predsednik opštine Grocka sam došao u Zabelu: Osuđen na godinu dana zatvora zbog paljenja kuće novinara

Bivši predsednik opštine Grocka sam došao u Zabelu: Osuđen na godinu dana zatvora zbog paljenja kuće novinara

Blic pre 3 sata
Dragoljub Simonović, bivši predsednik opštine Grocka, prošle nedelje, počeo je da izdržava zatvorsku kaznu na koju je pravosnažno osuđen u aprilu ove godine zbog podstrekivanja drugih da zapale kuću novinara portala "Žig info" Milana… »
Dragoljub Simonović počeo izdržavanje kazne za paljenje kuće novinaru

Dragoljub Simonović počeo izdržavanje kazne za paljenje kuće novinaru

Euronews pre 3 sata
Bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović počeo je da izdržava zatvorsku kaznu od četiri godine, na koju je osuđen, jer je podstrekivao druge okrivljene da zapale imovinu novinara portala "Žig info" Milana Jovanovića. On je, kako Tanjug… »
Kurir saznaje! Bivši predsednik opštine Grocka otišao U zatvor: Simonović u Zabeli počeo da izdržava kaznu na koju je…

Kurir saznaje! Bivši predsednik opštine Grocka otišao U zatvor: Simonović u Zabeli počeo da izdržava kaznu na koju je…

Kurir pre 4 sati
Dragoljub Simonović, bivši predsednik opštine Grocka počeo je da izdržava zatvorsku kaznu na koju je pravosnažno osuđen u aprilu ove godine zbog podstrekivanja drugih da zapale kuću novinara portala "Žig info" Milana Jovanovića. Apelacioni sud u… »
Bivši predsednik opštine Grocka otišao u zatvor: "Počeo da služi kaznu u požarevačkoj Zabeli"

Bivši predsednik opštine Grocka otišao u zatvor: "Počeo da služi kaznu u požarevačkoj Zabeli"

Mondo pre 4 sati
Dragoljub Simonović je pravosnažno osuđen u aprilu ove godine zbog podstrekivanja drugih da zapale kuću novinara portala "Žig info" Milana Jovanovića. Dragoljub Simonović, bivši predsednik opštine Grocka počeo je da izdržava zatvorsku kaznu na… »
Bivši predsednik opštine Grocka sam došao u Zabelu: Osuđen zbog paljenja kuće novinaru!

Bivši predsednik opštine Grocka sam došao u Zabelu: Osuđen zbog paljenja kuće novinaru!

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Dragoljub Simonović, bivši predsednik opštine Grocka, prošle nedelje, počeo je da izdržava zatvorsku kaznu na koju je pravosnažno osuđen u aprilu ove godine zbog podstrekivanja drugih da zapale kuću novinara portala "Žig info"… »

Vesti dana »