Povezane vesti

"Iz Saveza sam otišao po političkoj odluci" Nebojša Čović otkrio kada će Srbija dobiti selektora košarkaške…

"Iz Saveza sam otišao po političkoj odluci" Nebojša Čović otkrio kada će Srbija dobiti selektora košarkaške…

Večernje novosti pre 1 sat
Novi predsednik Košarkaškog Saveza Srbije Nebojša Čović govorio je o mnogim aktuelnim temama vezanim za srpsku košarku. Foto: Tanjug/Rade Prelić Na samom početku gostovanja na N1 govorio je o svojoj bivšoj funkciji u Zvezdi. BONUS VIDEO: "DA… »
Mladi karatisti Zrenjanina na svetskoj sceni: Vvenecijanske svetske karate borbe veliko iskustvo

Mladi karatisti Zrenjanina na svetskoj sceni: Vvenecijanske svetske karate borbe veliko iskustvo

Večernje novosti pre 1 sat
Venecijanski bijenale svetskog karatea, u vidu Svetskog šampionata za kadete, juniore i mlađe seniore, bio je sjajna prilika za sticanje iskustva nastupa na najeminetnijim svetskim smotrama, za mlade karatiste Zrenjanina. Karate klub Zrenjanin Knjiga o… »
Nebojša Čović: Dosta je 13 godina u Zvezdi, mislim da smo napravili dobre rezultate

Nebojša Čović: Dosta je 13 godina u Zvezdi, mislim da smo napravili dobre rezultate

N1 Info pre 1 sat
Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović bio je gost emisije N1 Studio live na N1 televiziji. Gostovanje možete pogledati u priloženom videu.… »
Čović: Nikakve zakulisne radnje, selektor do kraja meseca

Čović: Nikakve zakulisne radnje, selektor do kraja meseca

Sport klub pre 2 sata
Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović bio je gost emisije N1 Studio live na N1 televiziji. Nebojša Čović govorio je o aktuelnim košarkaškim temama, planovima novog rukovodstva Saveza i prioritetima. „Dosta je 13 godina u… »
Čović: Zvezda i Partizan imaće kod mene isti tretman, Pešić je prioritet za selektora, ali uvek imam i drugo rešenje

Čović: Zvezda i Partizan imaće kod mene isti tretman, Pešić je prioritet za selektora, ali uvek imam i drugo rešenje

Danas pre 2 sata
Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović bio je gost emisije N1 Studio live na N1 televiziji. Nebojša Čović je govorio o brojnim aktuelnim košarkaškim temama. – Dosta je 13 godina u Zvezdi. Mislim da smo napravili dobre… »
Čović: "Selektor? Do kraja nedelje ili meseca - imam drugo rešenje"

Čović: "Selektor? Do kraja nedelje ili meseca - imam drugo rešenje"

B92 pre 3 sata
Predsednik Košarkaškog Saveza Nebojša Čović govorio je o mnogim temama vezanim za srpsku košarku. Na samom početku gostovanja na N1 govorio je o njegovoj bivšoj funkciji u Zvezdi. "Dosta je 13 godina u Zvezdi. Mislim da smo napravili dobre… »
"Srbija će najkasnije do kraja meseca imati selektora": Nebojša Čović otkrio sa kim pregovara

"Srbija će najkasnije do kraja meseca imati selektora": Nebojša Čović otkrio sa kim pregovara

Mondo pre 2 sata
Nebojša Čović pričao je o ulozi predsednika KSS, selektoru, odlasku iz Crvene zvezde... Nebojša Čović postao je i zvanično predsednik košarkaškog saveza Srbije 1. oktobra. Dobio je podršku delegata i preuzeo mesto prvog čoveka krovne… »
Čović brutalno iskren: Nikakve zakulisne radnje neće postojati, evo kakvo je stanje sa selektorom!

Čović brutalno iskren: Nikakve zakulisne radnje neće postojati, evo kakvo je stanje sa selektorom!

Hot sport pre 3 sata
Prvi čovek KS Srbije gostovao na N1 televizijI! Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović gostovao je na televiziji N1, gde je otvoreno pričao o ambicijama, Crvenoj zvezdi, te da li će biti mešanja u rad tog kluba. „Dosta je 13… »
„Srbija mora da ima 2 kluba, Zvezda i Partizan su zaslužili“

„Srbija mora da ima 2 kluba, Zvezda i Partizan su zaslužili“

Sport klub pre 3 sata
Nebojša Čović, predsednik Košarkaškog saveza Srbije, bio je u poendeljak gost emisije N1 Studio Live na N1 televiziji. Govorio je Čović o aktuelnim temama – pre svega o izboru selektora muške reprezentacije, ali i odnosima sa Partizanom. A bilo… »

Vesti dana »