Povezane vesti
Sijarto: Mađarska neće davati sredstva u fond EU za pomoć Ukrajini
Euronews 14.10.2024
Mađarska nije protiv dobrovoljnih priloga zemalja EU Evropskom mirovnom fondu za pružanje vojne pomoći Ukrajini, ali sama neće učestvovati u prikupljanju sredstava, izjavio je danas mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto. Prema njegovim rečima… »
Borelj: Situacija u Ukrajini se pogoršava
Vesti online 14.10.2024
Situacija u Ukrajini nastavlja da se pogoršava, priznao je šef evropske diplomatije u Žosep Borelj po dolasku na sastanak ministara spoljnih poslova zemalja EU u Luksemburgu. On je napomenuo da će ministri spoljnih poslova nastaviti da razgovaraju o… »
Borelj priznao: Situacija u Ukrajini se pogoršava
Pravda 14.10.2024
Situacija u Ukrajini nastavlja da se pogoršava, priznao je šef evropske diplomatije u Žozep Borelj po dolasku na sastanak ministara spoljnih poslova zemalja EU u Luksemburgu. On je napomenuo da će ministri spoljnih poslova nastaviti da razgovaraju o… »
Vesti dana »
Počinje proleće, ali ne kada mislite! Tačan sat i zanimljiv detalj o ravnodnevnici
Telegraf pre 22 minutajoš 12 povezanih
Netanjahu: Predsednik Tramp nas je zamolio da se uzdržimo od budućih napada, i mi se uzdržavamo
Danas pre 9 satijoš 5 povezanih
VIDEO: Tuča u centru Novog Sada, mladić pao sa sprata, tri osobe povređene
Radio 021 pre 2 minutajoš 1 povezana
Danas počinje isplata redovne i privremene novčane naknade za februar 2026.
Pirotske vesti pre 1 satjoš 2 povezane




