Povezane vesti

Noge mi drhte, kao da sam opet izgubio roditelja! U Partizanu se čuli samo jecaji dok je Savo Milošević govorio

Noge mi drhte, kao da sam opet izgubio roditelja! U Partizanu se čuli samo jecaji dok je Savo Milošević govorio

Mondo pre 1 sat
FK Partizan oprostio se od Branka Rašovića komemoracijom na stadionu u Humskoj. FK Partizan oprostio se od svog, jugoslovenskog i srpskog velikana - Branka Rašovića. Slavni fudbaler, član "Partizanovih beba" iz šezdesetih godina, najslavnije… »
Održana komemoracija povodom smrti Branka Rašovića

Održana komemoracija povodom smrti Branka Rašovića

Sportski žurnal pre 2 sata
Rašović je bio deo čuvene ekipe crno-belih koja je igrala u finalu Kupa šampiona u Briselu 1966. godine i izgubila u velikoj utakmici od Real Madrida 1:2. Na stadionu fudbalskog kluba Partizan danas je održana komemoracija povodom smrti nekadašnjeg… »
Emotivni Milošević i Ilić na komemoraciji Rašoviću (VIDEO)

Emotivni Milošević i Ilić na komemoraciji Rašoviću (VIDEO)

Sport klub pre 2 sata
Emotivno je bilo na stadionu Partizana na komemoraciji legendi kluba Branku Rašoviću. O bivšem reprezentativcu Jugoslavije i članu nezaboravih "Partizanovih beba", finalisti Kupa šampiona 1966, iz potpuno drugog ugla govorili su njegovi nekadašnji… »
Komemoracija Branku Rašoviću: Čika Raša, otac učitelj trener

Komemoracija Branku Rašoviću: Čika Raša, otac učitelj trener

Sport klub pre 2 sata
Emotivni govori Sava Miloševića i Saše Ilića na komemoraciji Branku Rašoviću. U novoj sali centralne lože na stadionu u Humskoj održana je komemoracija Branku Rašoviću, legendarnom fudbaleru Partizana, nekadašnjem reprezentativcu Jugoslavije… »
Partizan se oprostio od svoje legende: Održana komemoracija povodom smrti Branka Rašovića

Partizan se oprostio od svoje legende: Održana komemoracija povodom smrti Branka Rašovića

Danas pre 4 sati
Na stadionu fudbalskog kluba Partizan je održana komemoracija povodom smrti nekadašnjeg igrača crno-belih i člana čuvene generacije „Partizanovih beba“ Branka Rašovića. „Crno-bela porodica se danas oprostila od legende jugoslovenskog sporta i… »
"Čika rašo, zbogom!" Partizan se oprostio od legende - Branko Rašović otišao u večnost, komemoracija koja je ganula sve…

"Čika rašo, zbogom!" Partizan se oprostio od legende - Branko Rašović otišao u večnost, komemoracija koja je ganula sve…

Večernje novosti pre 4 sati
Crno-bela porodica se danas oprostila od legende jugoslovenskog sporta i FK Partizan, velemajstora Branka Rašovića - člana generacije „Partizanovih beba“. FOTO: FK Partizan Na komemorativnom skupu održanom u sali centralne lože stadiona u… »
Partizan se oprostio od legende: Održana komemoracija povodom smrti Branka Rašovića

Partizan se oprostio od legende: Održana komemoracija povodom smrti Branka Rašovića

B92 pre 4 sati
Na stadionu fudbalskog kluba Partizan je održana komemoracija povodom smrti nekadašnjeg igrača crno-belih i člana čuvene generacije "Partizanovih beba" Branka Rašovića. "Crno-bela porodica se danas oprostila od legende jugoslovenskog sporta i FK… »

Vesti dana »