Povezane vesti

Srbija na Španiju u Kordobi kao isto jelo sa drugim sastojcima

Srbija na Španiju u Kordobi kao isto jelo sa drugim sastojcima

Sportske.net pre 27 minuta
Pobeda nad Švajcarskom u Leskovcu ohrabrila je reprezentaciju Srbije koja nakon tri odigrana kola u A diviziji Lige nacija ima četiri osvojena boda. Trijumfu nad "Sajdžijama" prethodio je remi protiv novopečenog prvaka Evrope u Beogradu gde je… »
Otkriveno: Evo za šta Piksi koristi Ligu nacija

Otkriveno: Evo za šta Piksi koristi Ligu nacija

Večernje novosti pre 2 sata
Fudbalski trener Dragan Okuka izjavio je danas da se reprezentacija Srbije trijumfom protiv Švajcarske vratila na pobednički put, i otkrio za šta njegov imenjak, selektor Stojković, zapravo koristi Ligu nacija. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, ove subote… »
Jedna od tema dana u Rusiji: Ruski mediji o utakmici u Leskovcu i predsedniku Vučiću (foto)

Jedna od tema dana u Rusiji: Ruski mediji o utakmici u Leskovcu i predsedniku Vučiću (foto)

Večernje novosti pre 2 sata
Ove subote, 12. oktobra 2024, u Leskovcu je fudbalska reprezentacija Srbije pobedila Švajcarsku u Ligi nacija, na oduševljenje i svih okupljenih na tamošnjem stadionu "Dubočica", ali i širom sveta gde se navijalo za Srbe. Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC… »
"Piksi nas nije nadmudrio, a Srbi se uplašili": Albanac sa Kosova digao glas, Džaki nema oproštaja

"Piksi nas nije nadmudrio, a Srbi se uplašili": Albanac sa Kosova digao glas, Džaki nema oproštaja

Mondo pre 3 sata
Bivši reprezentativac Švajcarske Valon Behrami u kolumni udario na Granita Džaku, Murata Jakina i ostale zbog poraza od Srbije. Ističe da ih nije Piksi nadmudrio, nego da nisu imali dobar plan niti vatru u sebi. Fudbalska reprezentacija Srbije… »
"Vlahović ima porodične probleme i ja ih znam": Bivši selektor stao u odbranu Piksija, nije bojkot!

"Vlahović ima porodične probleme i ja ih znam": Bivši selektor stao u odbranu Piksija, nije bojkot!

Mondo pre 4 sati
Dragan Okuka ubeđen da se Dušan Vlahović vraća u reprezentaciju Srbije već u novembru. Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Švajcarsku 2:0 (1:0) i to bez nekoliko vrlo važnih igrača. Između ostalog, nije bilo najskupljeg srpskog fudbalera… »

Vesti dana »