Povezane vesti

"Postaje strašno, pomozite molim vas": Reprezentaciju punu svetskih zvezda držali kao taoca, bez hrane i vode

"Postaje strašno, pomozite molim vas": Reprezentaciju punu svetskih zvezda držali kao taoca, bez hrane i vode

Mondo pre 4 sati
Veliki skandal doživela je reprezentacije Nigerije u Libiji. Zadržana je više od 12 sati na aerodromu i pretrpela je pravo maltretiranje u organizaciji domaćina. Fudbaleri Nigerije prošli su pakao na aerodromu u Libiji, posle meča kvalifikacija za… »
Zvezda reprezentacije zatočena na aerodromu: "Nazovite baku i recite da sam okej, samo želim kući..."

Zvezda reprezentacije zatočena na aerodromu: "Nazovite baku i recite da sam okej, samo želim kući..."

Telegraf pre 10 sati
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Nigerije je doživela pravi horor, pošto je ostala zatočena na aerodromu u Libiji duže od 15 sati, dok je i sam meč kvalifikacija za Kup afričkih nacija protiv Libije odložena. Nakon svega se oglasio i Viktor… »
Haos pred meč kvalifikacija: Igrači 15 sati zaglavljeni na aerodromu bez hrane, neće da igraju utakmicu

Haos pred meč kvalifikacija: Igrači 15 sati zaglavljeni na aerodromu bez hrane, neće da igraju utakmicu

Telegraf pre 13 sati
Preporučujemo. Fudbalska reprezentacija Nigerije odbila je da igra kvalifikacioni meč za Kup afričkih nacija protiv Libije, jer preživljavaju torturu na aerodromu gde ih drže 15 sati! Utakmica koja je na programu u utorak u međuremenu je otkazana… »

Vesti dana »