Povezane vesti

Biberović kao Kampaco, igraće protiv Zvezde?

Biberović kao Kampaco, igraće protiv Zvezde?

Sportske.net pre 24 minuta
Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović i košarkaš Anadolu Efesa Elajdža Brajant propustiće po jednu utakmicu Evrolige zbog fizičkog okršaja koji se desio na prošloj utakmici ova dva kluba, prenela je danas Evroliga. Biberović je novčano… »
Tukli se, sudija se bacio na njih, sada ih je stigla kazna uprkos tvrdnji da nije bilo ugriza (video)

Tukli se, sudija se bacio na njih, sada ih je stigla kazna uprkos tvrdnji da nije bilo ugriza (video)

Sportski žurnal pre 12 minuta
Tarik Biberović i Elajdža Brajant suspendovani zbog tuče u evroligaškom derbiju dva istanbulska tima. Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović i igrač Efesa Elajdža Brajant propustiće po jednu utakmicu Evrolige zbog fizičkog okršaja na prošloj… »
Evroliga suspendovala Biberovića i Brajanta zbog tuče

Evroliga suspendovala Biberovića i Brajanta zbog tuče

Sport klub pre 30 minuta
Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović i igrač Efesa Ilajdža Brajant kažnjeni su novčano i suspenzijom u trajanju od jednog meča zbog incidenta koji su izazvali u derbiju Istanbula u drugom kolu Evrolige. Evroligu gledajte ekskluzivno na Sport… »
Još jedan igrač fenera propušta duel sa Zvezdom?! Evroliga izrekla suspenziju zbog skorašnje tuče Brajanta i Biberovića…

Još jedan igrač fenera propušta duel sa Zvezdom?! Evroliga izrekla suspenziju zbog skorašnje tuče Brajanta i Biberovića…

Hot sport pre 1 sat
Tarik Biberović verovatno propušta duel sa Zvezdom! Košarkaš Fenerbahčea, Tarik Biberović, neće biti u sastavu za meč protiv Crvene zvezde zbog izrečene suspenzije. Naime, Biberović je kažnjen zbog fizičkog sukoba sa Elajdžom Brajantom tokom… »
Fener dodatno oslabljen protiv Zvezde - Evroliga izrekla novu suspenziju!

Fener dodatno oslabljen protiv Zvezde - Evroliga izrekla novu suspenziju!

B92 pre 2 sata
Košarkaš Fenerbahčea Tarik Biberović propustiće utakmicu protiv Crvene zvezde zbog suspenzije. Biberović je suspendovan na jednu utakmicu zbog fizičkog okršaja sa Elajdžom Brajantom u duelu Fenera i Efesa u drugom kolu Evrolige. Između njih… »
Zvezda dobila odličnu vest: Pred meč sa Fenerbahčeom u Evroligi ređaju se radosni momenti za crveno-bele

Zvezda dobila odličnu vest: Pred meč sa Fenerbahčeom u Evroligi ređaju se radosni momenti za crveno-bele

Večernje novosti pre 1 sat
FENERBAHČE na meču sa Crvenom zvezdom neće moći da računa na povređene Skotija Vilbekina i Marka Gudurića, a sad se za tim iz Istanbula pojavio novi problem. FOTO: Profimedia Naime, utakmicu protiv crveno-belih propustiće i Tarik Biberović koji… »
"Biće fajt!" LJubimac "delija" Boban Marjanović pred Fenerbahče - Crvena zvezda u Evroligi

"Biće fajt!" LJubimac "delija" Boban Marjanović pred Fenerbahče - Crvena zvezda u Evroligi

Večernje novosti pre 4 sati
Crvena zvezda gostuje Fenerbahčeu u okviru trećeg kola Evrolige, a nekadašnji centar crveno-belih a sada košarkaš Fenera Boban Marjanović govorio je o ovom meču uz dosta emocija. Foto: Profimedia Pred meč, on je govorio za SportKlub baš o… »
„Kad si mi rekao Bobane, pomislio sam da me zove žena“

„Kad si mi rekao Bobane, pomislio sam da me zove žena“

Sport klub pre 6 sati
Pred duel Fenerbačea i Crvene zvezde u trećem kolu Evrolige za Sport Klub je govorio i Boban Marjanović. Od priče o emocijama i motivu u meču protiv Zvezde, povredi Marka Gudurića, o piletni za navijače u NBA do najave utakmice i poziva da je… »
Šaras za SK: Protiv Zvezde je uvek teško, u EL se svi znamo

Šaras za SK: Protiv Zvezde je uvek teško, u EL se svi znamo

Sport klub pre 7 sati
Trener Fenerbahčea Šarunas Jasikevičijus govorio je za Sport Klub pred duel njegovog tima sa Crvenom zvezdom u trećem kolu Evrolige. Jasikevičijus je potvrdio vest o povredi Marka Gudurića, govorio je i o Bobanu Marjanoviću i naporima sa kojima se… »

Vesti dana »