Povezane vesti

Kurti ne odustaje; Kolona kamiona na adminitrativnom prelazu: "Ovo je nehumano" VIDEO

Kurti ne odustaje; Kolona kamiona na adminitrativnom prelazu: "Ovo je nehumano" VIDEO

B92 pre 1 sat
Premijer Miloš Vučević je preneo evropskim izaslanicima zabrinutost zbog velikih gužvi na administrativom prelazu Merdare. Do gužvi je došlo nakon što je Priština saopštila da je ukinula zabranu ulaska robe iz centralne Srbije na Kosovo i… »
Vučević: Rekao sam Zaracinu za velike gužve na Merdaru, to nije u skladu sa CEFTA

Vučević: Rekao sam Zaracinu za velike gužve na Merdaru, to nije u skladu sa CEFTA

Politika pre 1 sat
BERLIN- Predsednik Vlade Republike Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je nemačkom izaslaniku za Zapadni Balkan Manuelu Zaracinu preneo zabrinutost zbog velikih gužvi na administrativom prelazu Merdare, i nakon što je Priština saopštila da je… »
Vučević: Orban u Berlinu govorio u ravni predsednika Srbije

Vučević: Orban u Berlinu govorio u ravni predsednika Srbije

Danas pre 3 sata
Premijer Srbije, Miloš Vučević poručio je iz Berlina da su svi sastanci u okviru Samita protekli u „konstuktivnoj atmosferi“, te da je iskoristio priliku da specijalnom izaslaniku nemačke Vlade Manuelu ZAracinu preneo zabrinutost zbog gužve na… »
"Orban je govorio u rangu predsednika Srbije" Vučević sa Samita Berlinskog procesa: Možda su dva govornika napomenula odnos…

"Orban je govorio u rangu predsednika Srbije" Vučević sa Samita Berlinskog procesa: Možda su dva govornika napomenula odnos…

Kurir pre 3 sata
Premijer Srbije Miloš Vučević poručio je sa Samita Berlinskog procesa u Nemačkoj da je napravljena jedna retrospektiva desetogodišnjeg rada Berlinskog procesa. - Stiče se utisak da Nemačka želi da revitalizuje taj proces. Ono što je dobro je da… »
Vučević: Rekao sam Zaracinu za velike gužve na Merdaru, to nije u skladu sa CEFTA

Vučević: Rekao sam Zaracinu za velike gužve na Merdaru, to nije u skladu sa CEFTA

Euronews pre 4 sati
Predsednik Vlade Republike Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je nemačkom izaslaniku za Zapadni Balkan Manuelu Zaracinu preneo zabrinutost zbog velikih gužvi na administrativom prelazu Merdare, i nakon što je Priština saopštila da je ukinula… »

Vesti dana »