Povezane vesti

Otac ubio Saru (10) od batina pa se javio britanskoj policiji iz Pakistana: „Zakonito sam je kaznio, umrla je „

Otac ubio Saru (10) od batina pa se javio britanskoj policiji iz Pakistana: „Zakonito sam je kaznio, umrla je „

Nova pre 1 sat
: Otac Sare Šarif, desetogodišnje devojčice koja je pronađena mrtva u svojoj kući u Velikoj Britaniji, priznao je policiji da je ubio od batina. Tužioci su danas na prvom danu suđenja pred porotom izneli da je Urfan Šarif (42) rekao policiji da je… »
Saru (10) otac ubio od batina! Devojčica pronađena mrtva u kući u Britaniji, jezive reči odzvanjaju sudnicom: "Zakonito sam…

Saru (10) otac ubio od batina! Devojčica pronađena mrtva u kući u Britaniji, jezive reči odzvanjaju sudnicom: "Zakonito sam…

Blic pre 4 sati
Otac Sare Šarif, desetogodišnje devojčice koja je pronađena mrtva u svojoj kući u Velikoj Britaniji, priznao je policiji da je ubio od batina. Tužioci su danas na prvom danu suđenja pred porotom izneli da je Urfan Šarif (42) rekao policiji da je… »
Otac priznao policiji da je ubio malu Saru (10) nakon što je pobegao iz zemlje: "Legalno sam je kaznio"

Otac priznao policiji da je ubio malu Saru (10) nakon što je pobegao iz zemlje: "Legalno sam je kaznio"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Otac Sare Šarif (10) rekao je policiji da je "ubio svoju ćerku", tvrdeći da ju je "legalno kaznio, i ona je umrla", nakon što je pobegao u Pakistan, rečeno je danas na sudu u Velikoj Britaniji. Urfan Šarif je nakon ubistva ćerke… »

Vesti dana »