Povezane vesti

„Očigledno došlo do nervoze kod sudije“: Dodik o procesu protiv njega pred Sudom BiH

„Očigledno došlo do nervoze kod sudije“: Dodik o procesu protiv njega pred Sudom BiH

Danas pre 2 sata
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je danas da sudski proces, koji se protiv njega vodi pred Sudom BiH zbog neizvršavanja odluka visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini (BiH), ima za cilj da degradiranje RS i njenog predsednika… »
Dodik: Proces pred Sudom BiH ima za cilj degradiranje RS i mene lično

Dodik: Proces pred Sudom BiH ima za cilj degradiranje RS i mene lično

N1 Info pre 3 sata
Predsednik Republike Srpske(RS) Milorad Dodik izjavio je da sudski proces, koji se protiv njega vodi pred Sudom BiH zbog neizvršavanja odluka visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini (BiH), ima za cilj da degradiranje RS i njenog predsednika… »
Dodik: Proces pred Sudom BiH ima za cilj degradiranje RS i mene lično

Dodik: Proces pred Sudom BiH ima za cilj degradiranje RS i mene lično

Novi magazin pre 2 sata
Predsednik Republike Srpske(RS) Milorad Dodik izjavio je da sudski proces, koji se protiv njega vodi pred Sudom BiH zbog neizvršavanja odluka visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini (BiH), ima za cilj da degradiranje RS i njenog predsednika… »
Lukić: Očekivano odbacivanje zahteva za izuzeće sudije Uzunović

Lukić: Očekivano odbacivanje zahteva za izuzeće sudije Uzunović

RTV pre 4 sati
BANJALUKA - Vršilac dužnosti direktora Službenog glasnika Republike Srpske Miloš Lukić izjavio je danas u Banjaluci da odbacivanje zahteva odbrane predsednika Republike Srpske Milorada Dodika za izuzeće sudije Suda BiH Sene Uzunović nije nešto… »

Vesti dana »