Povezane vesti

Maksimović: Pobeda protiv Švajcarske za samopouzdanje, očekujem dobar meč sa Špancima

Maksimović: Pobeda protiv Švajcarske za samopouzdanje, očekujem dobar meč sa Špancima

Sportski žurnal pre 35 minuta
Srbija sutra od 20.45 sati gostuje Španiji u Kordobi. - Mnogo nam je značila pobeda protiv Švajcarske (2:0) za samopouzdanje. Konačno, posle dva poraza na velikim takmičenjima uspeli smo da ih pobedimo, mislim da je to pravi put za povratak poverenja… »
Maksimović otvoreno: "Mnogo ljudi je izgubilo veru nas..."

Maksimović otvoreno: "Mnogo ljudi je izgubilo veru nas..."

Sportske.net pre 2 sata
Reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović ne krije da je ekipa dobila na samopouzdanju posle dobrih mečeva protiv Španije u Beogradu i Švajcarske u Leskovcu. On je na konferenciji za medije pred utakmicu četvrtog kola Lige nacija protiv Španije u… »
Maksimović: Hoćemo da vratimo poverenje naroda (VIDEO)

Maksimović: Hoćemo da vratimo poverenje naroda (VIDEO)

Sport klub pre 2 sata
Godinama jedan od najzahvalnijih reprezentativaca, momak kojeg bi svaki selektor poželeo u ekipi, Nemanja Maksimović biće starter i u meču sa Španijom. Od izveštača iz Kordobe Vezista Panatinaikosa našao se kao i jedan od najpoželjnijih… »
Nemanja Maksimović otvorio dušu: „Izgubili ste veru u nas!“

Nemanja Maksimović otvorio dušu: „Izgubili ste veru u nas!“

Hot sport pre 4 sati
Ponovo su navijači stali uz reprezentaciju kada je to bilo najpotrebnije. Srbija je ovaj prozor Lige Nacija otvorila pobedom nad Švajcarskom – 2:0. Sada ih očekuje nimalo lak duel, jer im je naredni rival Španija. Uoči tog susreta, Nemanja… »
Maksimović: Pobeda protiv Švajcarske za samopouzdanje, očekujem dobar meč sa Špancima

Maksimović: Pobeda protiv Švajcarske za samopouzdanje, očekujem dobar meč sa Špancima

Vesti online pre 3 sata
Mnogo nam je značila pobeda protiv Švajcarske (2:0) za samopouzdanje. Konačno, posle dva poraza na velikim takmičenjima uspeli smo da ih pobedimo, mislim da je to pravi put za povratak poverenja nacije i verujem da i sutra možemo da odigramo dobru… »
"Narod je izgubio poverenje u nas, moramo da ga vratimo"

"Narod je izgubio poverenje u nas, moramo da ga vratimo"

B92 pre 4 sati
Fudbaler Srbije Nemanja Maksimović izneo je svoja očekivnaja pred duel četvrtog kola Lige nacija protiv reprezentacije Španije. "U fudbalu je najteže steći poštovanje, a mnogo lako se izgubi. Mislim da smo mi u prethodnim godinama radili jako da bi… »

Vesti dana »