Povezane vesti
"Opasna su ekipa..." Gocić oprezan pred duel protiv Oradee u vaterpolo Ligi šampiona
Večernje novosti 14.10.2024
Trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić izjavio je danas da očekuje pobedu protiv Oradee u drugom kolu grupe A Lige šampiona. Foto arhiva VN Novi Beograd je u prvom kolu Lige šampiona pobedio Steauu 11:7, dok je Oradea u gostima nadigrala Hanover… »
Gocić: "Sve osim osvajanja nova tri boda je neuspeh"
B92 14.10.2024
Trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić izjavio je da očekuje pobedu protiv Oradee u drugom kolu grupe A Lige šampiona. Novi Beograd je u prvom kolu LŠ pobedio Steauu 11:7, dok je Oradea u gostima nadigrala Hanover 11:10. Novi Beograd je pre dva… »
Gocić: Idemo u Rumuniju sa željom da zabeležimo pobedu
Sportski žurnal 14.10.2024
Novi Beograd je u prvom kolu LŠ pobedio Steauu 11:7, dok je Oradea u gostima nadigrala Hanover 11:10. Trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić izjavio je danas da očekuje pobedu protiv Oradee u drugom kolu grupe A Lige šampiona, prenosi Tanjug… »
Vesti dana »

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 1 satjoš 2 povezane