Povezane vesti

Gordon Herbert: Partizan ima novi tim, ali i jednog od najboljih trenera svih vremena

Gordon Herbert: Partizan ima novi tim, ali i jednog od najboljih trenera svih vremena

Politika pre 1 dan
Trener košarkaša Bajerna iz Minhena Gordon Herbert izjavio je danas Partizan ima novi tim i jednog od najboljih trenera svih vremena. Herbert je uoči meča pohvalio trenera Partizana, kao i navijače crno-belih. "Imaju potpuno novi tim, ali i dalje… »
Trener Bajerna: "Obradović je legenda, proučavao sam ga i pokušavao da učim od njega"

Trener Bajerna: "Obradović je legenda, proučavao sam ga i pokušavao da učim od njega"

B92 pre 2 sata
Trener košarkaša Bajerna iz Minhena Gordon Herbert izjavio je Partizan ima novi tim i jednog od najboljih trenera svih vremena. Herbert je uoči meča pohvalio trenera Partizana, kao i navijače crno-belih. "Imaju potpuno novi tim, ali i dalje jednog od… »
Trener Bajerna o Željku Obradoviću: „On je legenda, proučavao sam ga“

Trener Bajerna o Željku Obradoviću: „On je legenda, proučavao sam ga“

Hot sport pre 3 sata
„Imaju potpuno novi tim, ali i dalje jednog od najboljih trenera svih vremena na svetu“ Košarkaši Partizana će u utorak odigrati svoju prvu utakmicu na domaćem terenu u novoj sezoni Evrolige, a rival će im biti stari poznanik, Bajern iz Minhena… »
Gordon: Partizan ima novi tim, ali i jednog od najboljih trenera svih vremena

Gordon: Partizan ima novi tim, ali i jednog od najboljih trenera svih vremena

Sportski žurnal pre 4 sati
Partizan je u prva dva kola zabeležio dva poraza od Baskonije i Real Madrida. Trener Bajerna iz Minhena Gordon Herbert izjavio je da Partizan ima novi tim, pohvalio trenera, kao i navijače crno-belih. - Imaju potpuno novi tim, ali i dalje jednog od… »
Herbert pred Partizan: Obradović je legenda

Herbert pred Partizan: Obradović je legenda

Sport klub pre 4 sati
Trener košarkaša Bajerna iz Minhena Gordon Herbert izjavio je danas Partizan ima novi tim i jednog od najboljih trenera svih vremena. Herbert je uoči meča pohvalio trenera Partizana, kao i navijače crno-belih: „Imaju potpuno novi tim, ali i dalje… »
Trener Bajerna nahvalio Obradovića: On je legenda, proučavao sam ga i pokušavao da učim od njega

Trener Bajerna nahvalio Obradovića: On je legenda, proučavao sam ga i pokušavao da učim od njega

Večernje novosti pre 4 sati
TRENER košarkaša Bajerna iz Minhena Gordon Herbert izjavio je da Partizan ima novi tim i jednog od najboljih trenera svih vremena. FOTO: FIBA.Basketball Ovaj 65-godišnji je uoči meča pohvalio strateg crno-belih, kao i navijače kluba iz Beograda. -… »

Vesti dana »