Povezane vesti

"Otac je umro u mojim godinama, sav teret je prešao na mene": Dejan Petrović se seća kada su mu saopštili najcrnju vest…

"Otac je umro u mojim godinama, sav teret je prešao na mene": Dejan Petrović se seća kada su mu saopštili najcrnju vest…

Blic pre 4 sati
Trubač Dejan Petrović je rano ostao bez oca, ali je sa njim tata obavio jedan ozbiljan razgovor još kada je počinjao da svira, i danas smatra da je Bog odredio da se to tako dogodi. U emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović", Dejan… »
"Stvarno je odvratan osećaj kada ste svesni tuge da nećete svoje dete videti više" Iz saobraćajne nesreće Dejan Petrović…

"Stvarno je odvratan osećaj kada ste svesni tuge da nećete svoje dete videti više" Iz saobraćajne nesreće Dejan Petrović…

Blic pre 5 sati
Dejan Petrović u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" priča o svom životu u kom je bilo uspona i padova, o bitnim figurama, smrti oca, tome kako se snašao u svemu sa samo 15 godina, ali i o majci i supruzi i saobraćajnoj nesreći kada… »
"Čuvao sam ovce i bavio se poljoprivredom": Dejan Petrović sa ponosom ističe da je sa sela: "Upoznao sam mnogo ljudi koji su…

"Čuvao sam ovce i bavio se poljoprivredom": Dejan Petrović sa ponosom ističe da je sa sela: "Upoznao sam mnogo ljudi koji su…

Blic pre 4 sati
Čovek koji je uspeo da spoji moderno i tradicionalno i da na neki način čini dostupnim sve većem broju publike određenu vrstu muziku je trubač Dejan Petrović. Upravo on je gost emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koju možete… »

Vesti dana »