Povezane vesti

Hrvatsku influenserku ujela ajkula na Maldivima: Ela ispričala šok detalje, uskočila u vodu i osetila ugriz na ruci

Hrvatsku influenserku ujela ajkula na Maldivima: Ela ispričala šok detalje, uskočila u vodu i osetila ugriz na ruci

Mondo pre 4 sati
Elu Jerković, popularnu influenserku iz Hrvatske ujela je ajkula na Maldivima. Influenserka iz Hrvatske Ela Jerković, objavila je snimke i slike sa Maldiva, gde je uživala s prijateljima, ali i gde je ronila sa morskim psima kada je doživela… »
Hrvatsku influenserku ujela ajkula! Otišla na odmor, sačekao je užas: "Osetila sam ugriz, sledila sam se!"

Hrvatsku influenserku ujela ajkula! Otišla na odmor, sačekao je užas: "Osetila sam ugriz, sledila sam se!"

Telegraf pre 4 sati
Poznata hrvatska influenserka, Ela Jerković, otputovala je na Maldive sa grupom drugih blogera, kako bi pravila novi sadržaj za društvene mreže. Svi zajedno upustili su se u avanturu plivanja sa morskim psima, kada je došlo do nepredviđene situacije… »
Hrvatsku influenserku na Maldivima ujela ajkula: Pokazala na mrežama izujedanu ruku, sledila se od šoka

Hrvatsku influenserku na Maldivima ujela ajkula: Pokazala na mrežama izujedanu ruku, sledila se od šoka

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Hrvatsku influenserku Elu Jerković na Maldivima je nedavnom ujela ajkula. Kako je Ela rekla za medije, tokom izleta po ostrvu, plivala je s morskim psima, ali ju jedan ugrizao. "Plivanje s morskim psima mi je oduvek bila želja. Reč je o… »

Vesti dana »