Povezane vesti

Stefan je vikao: "neću da skočim, ne znam da plivam!" Progovorila tetka dečaka koji se utopio u Malošištu - Drug ga…

Stefan je vikao: "neću da skočim, ne znam da plivam!" Progovorila tetka dečaka koji se utopio u Malošištu - Drug ga…

Kurir pre 34 minuta
U kući gde je Stefan Z. (12) iz Malošišta kod Niša, koji se utopio u Južnoj Moravi, živeo sa svojom porodicom vlada muk. Njegovi najbliži ne mogu da dođu sebi nakon tragedije, a kako tvrde, tinejdžer je skočio u vodu na nagovor druga. Stefanova… »
„Zar dete da gleda da joj se brat davi?“: Tetka Stefana (12) koji se utopio kod Niša tvrdi da ga je drug naterao da skoči…

„Zar dete da gleda da joj se brat davi?“: Tetka Stefana (12) koji se utopio kod Niša tvrdi da ga je drug naterao da skoči…

Nova pre 4 sati
: U kući gde je Stefan Z. (12), koji se utopio u Južnoj Moravi, živeo sa svojom porodicom vlada muk. Njegovi najbliži ne mogu da dođu sebi nakon jučerašnje tragedije, a kako tvrde, tinejdžer je skočio u vodu na nagovor druga. Stefanova tetka… »
"Neću da skočim, ne znam da plivam i strah me je": Tetka Stefana (12) koji se utopio kod Niša tvrdi da ga je drug naterao da…

"Neću da skočim, ne znam da plivam i strah me je": Tetka Stefana (12) koji se utopio kod Niša tvrdi da ga je drug naterao da…

Blic pre 7 sati
U kući gde je Stefan Z. (12), koji se utopio u Južnoj Moravi, živeo sa svojom porodicom vlada muk. Njegovi najbliži ne mogu da dođu sebi nakon jučerašnje tragedije, a kako tvrde, tinejdžer je skočio u vodu na nagovor druga. Stefanova tetka, Ivana… »

Vesti dana »