Povezane vesti

"Uhvatila sam ga u prevari" Seka Aleksić o ovome godinama ćutala: Osetila sam, ali htela sam da vidim to crno na belo!

"Uhvatila sam ga u prevari" Seka Aleksić o ovome godinama ćutala: Osetila sam, ali htela sam da vidim to crno na belo!

Kurir pre 1 sat
Pevačica Seka Aleksić otkrila je svojevremeno da je uhvatila bivšeg partnera u prevari. Inače, Seka je danas u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem, sa kojim ima dvojicu sinova, Jakova i Jovana, a nepoznate detalje iz privatnog života je tada… »
"Uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić je o ovome godinama ćutala: "Primetila sam po njemu da se nešto dešava..."

"Uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić je o ovome godinama ćutala: "Primetila sam po njemu da se nešto dešava..."

Blic pre 4 sati
Poznata pevačica Seka Aleksić otkrila je svojevremeno da je uhvatila bivšeg partnera u prevari. Inače, Seka je danas u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem, sa kojim ima dvojicu sinova, Jakova i Jovana, a nepoznate detalje iz privatnog života je… »
Uhvatila bivšeg dečka u prevari: Sekin dečko paralelno imao drugu vezu, evo kako ga je pevačica razotkrila

Uhvatila bivšeg dečka u prevari: Sekin dečko paralelno imao drugu vezu, evo kako ga je pevačica razotkrila

Mondo pre 4 sati
Pevačica otkrila detalje raskida. Pevačica Seka Aleksić, koja uživa u skladnom braku sa suprugom Veljkom Piljikićem, otkrila je u jednoj emisiji da ju je bivši partner varao. Pevačica je nepoznate detalje o svom privatnom životu i vezi koja se… »

Vesti dana »