Povezane vesti

Marija Šerifović govorila o bolesti: "Možda fasujem..." VIDEO

Marija Šerifović govorila o bolesti: "Možda fasujem..." VIDEO

B92 pre 1 sat
Pevačica Marija Šerifović uradila je DNK test kojim je detaljno utvrdila svoje poreklo ali i bolesti od kojih može potencijalno u budućnosti da oboli, odnosno kojima je sklona. Naime, Marija Šerifović je gostujući u podkastu hrvatskog muzičara… »
"Dnk testiranje mi je to pokazalo" Marija Šerifović otkrila od koje bolesti ima mogućnost da oboli

"Dnk testiranje mi je to pokazalo" Marija Šerifović otkrila od koje bolesti ima mogućnost da oboli

Kurir pre 2 sata
Marija Šerifović otkrila je da je uradila kompletnu analizu svojih gena, te tom prilikom je saznala i od koje potencijalno bolesti može da oboli. Naime, Marija Šerifović je gostovala je u podkastu muzičara, legendarnog muzičara Elvira Lakovića… »
Marija Šerifović otkrila od koje bolesti ima mogućnost da oboli: "DNK testiranje mi je to pokazalo"

Marija Šerifović otkrila od koje bolesti ima mogućnost da oboli: "DNK testiranje mi je to pokazalo"

Blic pre 5 sati
Pop zvezda Marija Šerifović otkrila je da je uradila kompletnu analizu svojih gena, te tom prilikom je saznala i od koje potencijalno bolesti može da oboli. Marija Šerifović je gostovala je u podkastu muzičara, legendarnog muzičara Elvira Lakovića… »

Vesti dana »