Povezane vesti

"Dugo me je varala s najboljim drugom": Skandal potresao srpsku estradu, pevač bio s ženom 12 godina, pa opleo po njoj

"Dugo me je varala s najboljim drugom": Skandal potresao srpsku estradu, pevač bio s ženom 12 godina, pa opleo po njoj

Mondo pre 2 sata
Pevač Darko Filipović je nakon vesti da se razveo otkrio detalje kraha braka sa Jasminom. Pre izvesnog vremena otkriveno je da se Darko Filipović razveo od supruge Jasmine posle 12 godina braka. Darko i Jasmina su važili za jedan od najskladnijih… »
"Dugo me je varala sa najboljim drugom" Darko Filipović razveo se posle 12 godina i izneo skandalozne detalje Jasmininoj…

"Dugo me je varala sa najboljim drugom" Darko Filipović razveo se posle 12 godina i izneo skandalozne detalje Jasmininoj…

Kurir pre 4 sati
Danas je kao bomba odjeknula vest da su se pevač Darko Filipović i njegova supruga Jasmina razveli posle 12 godina. Javnost se šokirala, kako su oni važili za jedan od najskladnijih parova. Ovu vest je potvrdila Jasmina. - Bolje dobar razvod nego loš… »
Našeg pevača žena varala sa najboljim drugom! Nakon 12 godina istina isplivala na videlo: "Treba da je bude sramota, svi su…

Našeg pevača žena varala sa najboljim drugom! Nakon 12 godina istina isplivala na videlo: "Treba da je bude sramota, svi su…

Blic pre 4 sati
Pevač Darko Filipović osvojio je publiku takmičenjuem u "Zvezdama Granda". Nizao je hit za hitom, predviđali su mu blistavu karijeru, ali je on odlučio da se povuče sa javne scene i posveti porodici. Iako je delovalo da uživa u skladnom braku… »

Vesti dana »