Povezane vesti

Vest o smrti žene koja ga je podigla saznao u avionu: Voja Nedeljković o bolnom gubitku, krili su od njega

Vest o smrti žene koja ga je podigla saznao u avionu: Voja Nedeljković o bolnom gubitku, krili su od njega

Mondo pre 48 minuta
Voja Nedeljković prisetio se bolnog gubitka veoma bliske osobe za čiju smrt je saznao u avionu. Voditelj Voja Nedeljković retko govori o privatnom životu, ipak jednom prilikom prisetio se gubitka oca koji je veoma teško podneo i koji se desio baš… »
"Krili su od mene da je umrla": Voja Nedeljković o bolnom trenutku: "u avionu sam saznao za njenu smrt"

"Krili su od mene da je umrla": Voja Nedeljković o bolnom trenutku: "u avionu sam saznao za njenu smrt"

Blic pre 4 sati
Voditelj Voja Nedeljković se prisetio bolnog gubitka, kada je tokom letovanja izgubio najdražu osobu, ali su mu roditelji to saopštili tek kada se vratio sa putovanja. - Morao sam da idem sa roditeljima na letovanje jer je u to vreme važilo pravilo da… »
Voja Nedeljković o bolnom trenutku koji mu je promenio život: Krili su od mene da je umrla!

Voja Nedeljković o bolnom trenutku koji mu je promenio život: Krili su od mene da je umrla!

Svet plus pre 7 sati
Voja Nedeljkoviž, ispričao je svoj najboljniji momenat u životu, kada je tokom letovanja saznao za smrt najdraže osobe. Popularni voditelj, kako je rekao, nije odmah saznao da mu je baka preminula, već su roditelji to sve vreme krili od njega, a… »

Vesti dana »