Povezane vesti

Romanu Panić zaprosio, a onda dobio dete sa našom voditeljkom: Pevačicina ispovest o vezi sa bogatim advokatom sa Kipra

Romanu Panić zaprosio, a onda dobio dete sa našom voditeljkom: Pevačicina ispovest o vezi sa bogatim advokatom sa Kipra

Nova pre 2 sata
: Romana Panić stekla je veliku popularnost početkom dvehiljaditih sa nekoliko pop hitova, a ni njen ljubavni život nije prošao nezapaženo. Romana i u petoj deceniji života važi za jednu od najzgodnijih pevačica, a uprkos tome što su mnogi… »
Nju prosio, a dete čekao s drugom! Romanina ispovest o vezi sa bogatim advokatom iz Grčke: To nisam bila ja, kao lutka da sam…

Nju prosio, a dete čekao s drugom! Romanina ispovest o vezi sa bogatim advokatom iz Grčke: To nisam bila ja, kao lutka da sam…

Kurir pre 4 sati
Romana Panić bila je svojevremeno u vezi sa jednim kiparskim advokatom koji ju je zaprosio, a o njihovom raskidu brujala je javnost. Romana Panić saznala je naknadno da je njen partner u trenutku kada je prosio dobio dete sa drugom ženom. O svojim… »
"Nisam ga osudila zbog toga čime se bavi, bila sam mu podrška": Romana Panić zbog dečka završila u zatvoru: "Uradiću sve…

"Nisam ga osudila zbog toga čime se bavi, bila sam mu podrška": Romana Panić zbog dečka završila u zatvoru: "Uradiću sve…

Blic pre 6 sati
Pevačica Romana Panić bila je svojevremeno u vezi sa jednim kiparskim advokatom koji ju je zaprosio, a o njihovom raskidu brujala je javnost. Romana Panić saznala je naknadno da je njen partner u trenutku kada je prosio dobio dete sa drugom ženom. O… »

Vesti dana »