Povezane vesti
Srbija oslobodila Sadika Durakua, objavile kosovske vlasti
Slobodna Evropa 15.10.2024
Ministarstvo vanjskih poslova i dijaspore saopštilo je da je Srbija pustila iz pritvora Kosovara Sadika Durakua, koji je ranije ove godine uhapšen zbog sumnje da je počinio ratni zločin 1999. godine tokom rata na Kosovu. Duraku, državljanin Velike… »
Priština: Beograd oslobodio Albanca optuženog za ratne zločine 1999. godine
Vreme 15.10.2024
Državljanin Velike Britanije i Kosova Sadik Duraku, koji je uhapšen u aprilu na graničnom prelazu zbog optužbi za ratne zločine tokom sukoba 1999. godine, oslobođen iz pritvora. Kosovsko Ministarstvo spoljnih poslova i dijaspore saopštilo je da je Srbija… »
Bruka i sramota srpskog pravosuđa: Albanac optužen za ratne zločine, pušten na slobodu
Pravda 15.10.2024
Sramota srpskog pravosuđa. Ministarstvo spoljnih poslova tzv. Kosova saopštilo je da je S. D., osoba sa britanskim državljanstvom koju su srpske vlasti uhapsile 17. aprila na graničnom prelazu Hrvatska-Srbija, pušten na slobodu. On je bio uhapšen pod… »
Vesti dana »

Danas nestabilno vreme, izdato upozorenje: Kiša i pljuskovi sa grmljavinom
RTV Novi Pazar pre 35 minutajoš 31 povezana

Pogođena ruska naftna rafinerija: Oglasio se ukrajinski komandant
Večernje novosti pre 1 satjoš 13 povezanih

Traži se novi šampion Evrope: Turska i Nemačka u borbi za zlato
Euronews pre 50 minutajoš 14 povezanih

Izmene linija GSP-a zbog Zemunskog polumaratona: Ovako će saobraćati autobusi
Danas pre 26 minutajoš 7 povezanih